4. nogometna liga središte Zagreb – B - 14. kolo Croatia (H) - Samobor 2:5 (2:0)

Na kraju, ipak, uvjerljiva pobjeda

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 14. kolo
Croatia (H) - Samobor 2:5 (2:0)

HRASTJE – Igralište Croatije

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Anić (Križ)

Strijelci: 1:0 Šaško(32), 2:0 K. Pižir(35), 2:1 Vujić(47), 2:2 Mohač(49 – 11m), 2:3 Krajačić(61), 2:4 Brdek(69), 2:5 Krajačić(83)

CRAOTIA Hrastje: Pintar, Maloseja (od 75. Kuček), Blagec, Bukal (od 86. Kelić), K. Pižir, J. Barbarić (od 63. Bedeković), Mačković, Šaško, Domitrović, Lončar I. Pižir

Trener: Vladimir Sever

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Husinec, Čerkez (od 46. Dauti), Severec, Ašanin, Mohač (od 84. Čaušević), Bišćan (od 46. Milas), Vujić, Brdek, Krajačić

Nakon lošeg prvog dijela i minusa od 2 gola, Samoborci su se u nastavku dignuli iz pepela te s 5 lakih komada apsolvirali domaćina iz Hrastja. Šaško i Pižir nakon lošeg ispucavanja Štefkovića odveli su domaćina na predah s 2:0. Sve loše iz prvih 45 minuta Samoborci poništavaju do 49. minute. Vujić glavom iz kornera te Mohač s kreča i rezultatsko poravnanje je bilo tu. Ostalo je došlo samo po sebi. Brdek s jednim pogotkom te igrač utakmice Krajačić s 2 gola trasirali su put prema uvjerljivoj pobjedi.

Nakon četrnaestog kola vodi Sava Strmec s 36 bodova, 2. su Samobor i Zelina s po 33, Tigar Sveta Nedjelja je 4. s 31, dok je TOP na 8. mjestu sa 18 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 14. kolo TOP – Moslavina 1:4 (0:1)

"Ukazivali se" samo gosti

TOP – Moslavina 1:4 (0:1)

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Radoš (Dugo Selo) i Tišljar (Križ)

Strijelci: 0:1 Šenija(20), 1:1 Čvrk(51), 1:2 Batarelo(70), 1:3 Dajčar(73), 1:4 Kovačević(80)

TOP: Maglica (od 82. Botički), Noršić, Salopek, Žuti (od 82. Pavlović), Krnjus, Jazvić, Sopić (od 46. Kelečić), Stepinac, Čvrk (od 64. Garašić), Ivanović, Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

MOSLAVINA: Bartolec, Korica, Cvrtila, Handanović, Kostović (od 65. Borić), Batarelo (od 87. Barišić), Kovačević, Dajčar (od 87. Baić), Slekovac, Radošević, Šenija (od 64. Vlajsović)

Trener: Zoran Buinac

Igrač utakmice: Ante Batarelo (Moslavina)

Težak teren u Kerestincu onemogućio je tečnu igru, no u konačnici gledatelji su vidjeli 5 golova. Bolje su krenuli gosti iz Kutine, Šenija u 20. minuti koristi grešku u obrani TOP – a pa pogađa za 0:1. Nova rezultatska promjena tek početkom drugog dijela – Čvrk u 51. poravnava stanje na semaforu. Iako su gledatelji očekivali da će dvoboj nakon izjednačenja krenuti na mlin domaće momčadi, do kraja susreta „ukazali“ su se samo gosti. Batarelo u 70. minuti, a ubrzo i Dajčar te Kovačević nisu imali milosti pred domaćim vratima pa TOP upisuje poraz od 1:4.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 14. kolo Sutla – Laduč - GNK Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:0)

Lagano preplivali rječicu Sutlu

Sutla – Laduč - GNK Tigar Sveta Nedelja 0:3 (0:0)

LADUČ – Stadion Stručinjak

Sudac: Čleković (Kutina)

Pomoćnici: Vitković i Blažeković (oba iz Siska)

Strijelci: 0:1 Brujić(70), 0:2 Višić(80), 0:3 Višić(83)

SUTLA – LADUČ: Galić, Fofana (od 65. Pinheiro), Boranić, Šoštarić (od 87. Bučar), Turk, Šintić, J. Debogović (od 84. Valenčak), Remenar, Geršak (od 87. Anđelić), Skender, Đeno

Trener: Davor Debogovoić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Kovačić, Filipović, Škeva, Podravec, Frajt (od 75. Mihelčić), Jurić (od 84. Kotarski), Galić (od 84. Vrančić), Hasan (od 75. Bišćan), Cvetković, Brujić (od 84. Horvatinec), Višić

Igrač utakmice: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Dugo su u Laduču igrači Tigra lomili domaću obranu koja je popustila tek u posljednjih 20 minuta utakmice. Lokot na vratima Galića otključao je Brujić u 70. minuti. Ofenzivniji stav domaćina nakon toga najbolje koristi Višić te pogocima u 80. i 83. potvrđuje šestu uzastopnu, a ukupno desetu prvenstvenu pobjedu. U posljednjem jesenskom kolu izabranike Damira Kovačića čeka derbi s trećeplasiranom Zelinom.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 14. kolo Banovac – Sava Strmec 2:4 (1:1)

Plojović vodio do važne pobjede

Banovac – Sava Strmec 2:4 (1:1)

GLINA – Igralište Banovca

Gledatelja 30

Sudac: Šoufek (Medurić)

Pomoćnici: Tomić (Okoli) i Božiček (Gornja Gračenica)

Strijelci: 1:0 Barun(8), 1:1 Marić(21), 1:2 Plojović Beriša(58 – 11m), 1:3 Plojović, Beriša(66), 1:4 Plojović Beriša(73), 2:4 Ćosić(85)

BANOVAC: Karaula (od 45. Kušan), Grubić (od 70. Muža), Pranjić, Gomaz (od 70. Bakšić), Barun, Filipović, Šola, Cestarić, Horvatin (od 59. Gajdek), Ban, Ćosić

Trener:

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Marić, Čule, Jelavić (od 33. Petravić), Kos, Držić, Mršić (od 76. Motočić), Mamić, Manzin, Plojović Beriša (od 76. Barišić)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Denis Plojović Beriša (Sava Strmec)

Unatoč ranom minusu (8. minuta, Barun) gosti su preokretom u drugom dijelu zadržali 3 boda prednosti pred prvim pratiteljima Samoborom i Zelinom. Nakon gola Mamića za poravnanje iz 21. minute na nove pogotke u Glini čekalo se sredine nastavka. Tada se u redovima gosta iz Strmca razigrao Plojović Beriša te je s hat trickom prelomio meč. Prvi je napadač Save postigao iz opravdano dosuđenog jedanaesterca, a ostala 2 iz igre, pokraj nemoćnih čuvara koji su ga ispratili samo pogledom. U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Strmčani će na Lazini protiv momčadi Sutle – Laduča imati priliku potvrditi jesenski naslov u 4. HNL središte B.