4. nogometna liga središte Zagreb – 30. kolo Dinamo (OO) – Sava (S) 5:1 (2:1)

ODRANSKI OBREŽ – Igralište Odranskog Obreža

Bez gledatelja

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnici: Silvija Makar (Petrovsko) i Lipoščak (Karlovac)

Strijelci: 1:0 Jurilj(8), 1:1 Moštak(15), 2:1 Seck Papa(25), 3:1 Halam(68), 4:1 Ćorić(72), 5:1 Kalaj(89)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Halama, Rebernjak (od 70. Janječić), Vinković, Lukić, Batinić, Ćorić (od 83. Iviček), Savičić, Seck Papa, Jurilj (od 79. Kalaj), Bencetić (od 61. Klišanin)

Trener: Marijo Rendulić

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Novoselec, Čule, Držić, Mršić, Maruna, Ćaćić (od 60. Gajger), Motočić (od 85. Todorov), Horvatinec, Moštak

Trener: Dražen Bobinec

Igrač susreta: Stipe Jurilj (Dinamo OO)

Domaćini ofenzivno kreću u susret pa u 8. minuti koriste prekid za dolazak u vodstvo. Najspretniji u gužvi pred Kavčićem bio je Jurilj za 1:0. Gosti ubrzo odgovaraju preko Moštaka koji u 15. minuti vraća stvari na početak. Do odmora domaćini novim golom (strijelac Seck Papa) ponovno dolaze u rezultatski plus. Sredinom drugog dijela pada odluka o pobjedniku – u razmaku od 4 minute dinamovci preko Halame i Ćorića završavaju posao. Točku na „i“ minutu prije sudačke nadoknade postavlja rezervist Kalaj.

Nakon 30. kola vode Ravnice sa 73 boda, drugi je Lukavec sa 67, dok je Sava 16. mjestu s 25 bodova.