3. NL Centar - 32. kolo Samobor – Ponikve 5:3 (4:1)

Samobor – Ponikve 5:3 (4:1)

SAMOBOR – SC Samobor

Sudac: Medved (Ivanić Grad)

Pomoćnici: Štibohar (Krapinske Toplice) i Batušić (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 Adam Nasri(4), 1:1 Pezo(11), 2:1 Razum(28), 3:1 Kulenović(38), 4:1 Brdarić(44), 5:1 Razum(64), 5:2 Berić(83), 5:3 Fajdiga(90)

SAMOBOR: Klemenčić (od 88. Bilogrević), Matas, Balen, Razum (od 83. Rujnić), A. Regović, Brdarić, Novak – Stanko, Pezo (od 78. Runtas), Hasan, Kulenović (od 83. Severec), Čerkez

Trener: Marko Pancirov

PONIKVE: Petrčić, Brekalo (od 46. Fajdiga), Žejavac (od 46. Benko), Laštro, Berić, Atlija (od 67. Oršulić), Vragolović, Adam Nasri, Bakarić (od 46. Jozić), Jakoplič, Bužinec (od 46. Cigrovski)

Trener: Hrvoje Pipinić

Igrač utakmice: Tomo Razum (Samobor)

Unatoč ranom rezultatskom minusu, Samoborci su do predaha s 4 gola potvrdili efikasnost iz posljenjih susreta i u konačnici upisali novu pobjedu. Gol Adama Nasrija iz 4. minute nije poremetio domaće planove te se momčad Marka Pancirova ubrzo pribrala te prvo preko Peze u 11. minuti izjednačila, a zatim golovima Razuma, Kulenovića i Brdarića na odmor otišla i s 3 gola prednosti. Sredinom drugih 45 minuta Razum postiže svoj drugi pogodak za još uvjerljivijih 5:1. Opuštanje u domaćim redovima u posljednjih desetak minuta gosti su iskoristili z 2 pogotka u domaćoj mreži, no ni to nije potamnilo još jednu dobru izvedbu igrača u Hebrangove ulice.

Nakon trideset i drugog kola vodi Segesta sa 71 bodom, drugo je Gaj Mače sa 60, Samobor je 12. s 43, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 23 boda.

3. NL Centar - 32. kolo Sava Strmec – Mladost (P) 0:0

I remijem se pomaknuli s posljednjeg mjesta

Sava Strmec – Mladost (P) 0:0

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Kurčević

Pomoćnici: Delač i Jaković (svi iz Karlovca)

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Brkić, Krišto, Vidović, Karamatić, Daggash Mubarak, Kovač, Sečenj (od 65. Nakić), Pišćak (od 61. Grofelnik), Plojović-Beriša

Trener: Ivan Piplica

MLADOST PETRINJA: Gugec, Šipus, Perić (od 84. Roksa), Miočinović (od 46. Horvatin), Vranić, Vlajsović, Marović, Baniček, Lovrić, Knežević (od 52. Sekulić), Gulin (od 65. Dolovčak)

Igrač utakmice: Nikola Đurđek (Sava Strmec)

Novim remijem bez primljenog, ali i postignutog pogotka, Sava je i matematički okončala borbu za ostanak u borbi za nastup u 3. ligi i u sljedećoj sezoni. Uz ovakvu neefikasnost (samo 26 golova u 32 susreta) igrači iz Strmca nisu niti mogli očekivati kvalitetnije rezultate. Jedino pozitivno iz ovog dvoboja je pomak s posljednjeg na pretposljednje mjesto tablice ostvAren zahvaljujući porazu sad posljednje Zeline.