3. NL Centar - 20. kolo Maksimir - Samobor 3:0 (2:0)

Pomoćnici: Kordej i Petra Čabraja (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Hodak(41), 2:0 Regvar(45), 3:0 Hajdinjak(90)

MAKSIMIR: Išek, Katona, Kondres, Batistić (od 80. Bošnjak), Štefić (od 37. Hajdinjak), Regvar, Glavinić, Durbić, Ivković (od 65. Pirš), Lučić, Hodak (od 46. Novak)

Trener: Zoran Santrač

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 71. Pezo), Novak, A. Regović, Čerkez (od 85. Giason), K. Regović, Brdarić (od 60. Krajačić), Kopić, Kulenović (od 60. Razum), Matas, Brdek (od 71. Severec)

Igrač utakmice: Filip Hodak (Maksimir)

Uvjerljivi poraz neuvjerljivog Samobora. Nakon što su u prošlom kolu propustili pobjedu nakon 4:0 vodstva, u ovom su s tri gola razlike poraženi na istoku Zagreba.

Domaćini su na svom Oboju do ključne prednosti došli pred kraj prvog dijela kad su u razmaku od 4 minute golovima Hodaka i (bivšeg igrača Save) Regvara „pobjegli“ na 2:0. U drugom dijelu značalački su domaćini održavali prednost sve do sudačke nadoknade kad je pobjedu potvrdio Hajdinjak.

Nakon dvadesetog kola vodi Segesta s 42 boda, drugo je Lučko s 40, Samobor je 14. s 20, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 14 bodova.

3. NL Centar - 20. kolo Vrapče - Sava Strmec 2:0 (2:0)

I drugi poraz u proljetnom dijelu

Vrapče - Sava Strmec 2:0 (2:0)

ZAGREB – SC Vrapče

Gledatelja 130

Sudac: Barišić

Pomoćnici: Radić i Rašić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Diego(35), 2:0 Tomšić(45)

VRAPČE: Ševerdija, Vučemilović, Gjaja, Bošnjak (od 70. Pudić), Diego, Tomšić (od 88. Bojko), Srpak (od 65. M. Tolić), Pađen (od 65. Pilipović), Ćosić, Markušić (od 88. G. Tolić), Špišić

Trener: Denis Bezer

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Krišto, Vidović, Maruna (od 46. Suljić), Kovač (od 85. Pišćak), Sečenj (od 71. Mactutus), Karamatić, Daggash Mubarak, Nakić (od 71. Plojović – Beriša) Žitković (od 58. Horvatinec)

Trener: Ivan Piplica

Igrač utakmice: Diego (Vrapče)

Ni Sava ne briljira u nastavku sezone. Nakon dosadašnjeg poraza i remija, drugi poraz u proljetnom dijelu sezone upisan je protiv Vrapča. Domaćini su trobod osigurali do predaha, u 35. minuti „samoborski krvnik“ iz prošlog kola Diego pogađa mrežu Đurđeka, a desetak minuta kasnije, dok se čekao zvižduk suca Barišića za kraj prvog poluvremena na konačnih 2:0 postavlja Tomšić.