18. kolo Prve hrvatske lige – sjever Rudar - Slatina 28:28

Mladim Rudarima poslije puno preokreta bod

18. kolo Prve hrvatske lige – sjever
Rudar - Slatina  28:28

Rukometaši druge momčadi Rudara u 18. kolu Prve hrvatske lige – sjever ugostili su Slatinu i odigrali 28:28 u borbi za 5. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Utakmica u Rude Areni bila je puna preokreta, do sredine prvog poluvremena vodili su mladi Rudari, potom igrači Slatine prelaze u vodstvo i nakon prvih 30 minuta igre imaju 11:15.

U nastavku Rudari vraćaju utakmicu u egel, potom se igra gol za gol do završnih 10 minuta kad mladi Rudari prelaze u vodstvo s dva gola prednosti. No serijom 3:0 Slatina u posljednje sekunde utakmice ulazi s golom prednosti, da bi Jan Škreb zabio za konačnih 28:28.

Petar Stanić zabio je 7 golova, Jakov Juras 5, a Fran Martinko i Dorian Gorički po 4 za Rudar 2, kod gostiju Filip Mataija s 9 i Ivan Repić s 8 golova bili su najučinkovitiji.