3. NL Centar - 23. kolo Samobor – Zelina 3:0 (0:0)

Pomoćnici: Rožanković (Glina) i Grgurić (Kutina)

Strijelci: 1:0 Kulenović(49), 2:0 Kulenović(62), 3:0 Kovačević(90)

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 69. Pezo), Čerkez, K. Regović, Kopić (od 66. Pezo), Brdek, Novak (od 85. Matas), Krajačić (od 69. Kovačević), Kulenović (od 89. Razum), A. Regović (od 69. Hasan), Brdarić

Trener: Marko Pancirov

ZELINA: Bermanec, Grabovac (od 62. Husnjak), Gulija, Miloš, Koščec (od 71. Grošinić), Haramina, Pličanić (od 62. Aremu), Ljuboja, Ovčar, Ćorić, Perišić (od 74. Kordej)

Trener: Boris Perković

Igrač utakmice: Vanja Kulenović (Samobor)

U susretu koji se morao pobijediti Samoborci na nadigrali bezopasnog gosta te uvjerljivo slavili s 3:0 i tako se barem malo odmakli od dna tablice. Već u prvoj dijelu domaćini su po prikazanoj igri trebali imati rezultatsku prednost, no zahvaljujući obranama Bermanca koji u je situacijama „1 na 1“ bio uspješniji od domaćih napadača na predah se otišlo s početnim rezultatom. No, već u 49. stiže zasluženo vodstvo Samobora. Bermanec je odugovlačio s ispucavanjem, Kulenović je bio uporan pa je na vrijeme uspio blokirati ispucavanje gostujućeg vratara i blokadom od svoje noge poslao loptu u gol. Desetak minuta kasnije Kulenović ponovno u glavnoj ulozi: na drugoj stativi dočekuje ubačaj i nakon propuštanja kroz noge svog suigrača koji je tako zavarao domaću obranu mirno šalje loptu u gol. Točku na „i“ zasluženog slavlja postavio je Kovačević lijepim prodorom i preciznim udarcem u sami gornji desni kut gostujećeg gola.

Nakon dvadesetrećeg kola vodi Segesta s 51 bodom, drugo je Lučko s 43, Samobor je 15. s 23, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 15 bodova.

3. NL Centar - 23. kolo Sava Strmec – Segesta 2:6 (1:4)

Gosti u kontinuirano dobroj formi

Sava Strmec – Segesta 2:6 (1:4)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Sudac: Jović (Zagreb)

Pomoćnici: Rašić (Zagreb) i Šarić (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Živčić(5), 0:2 Kukoč – Petraello(27), 0:3 Martinović(35), 0:4 Martinović(39), 1:4 Marić(43), 2:4 Horvatinec(47), 2:5 Mamić(61 – ag), 2:6 Schmidt(90)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić (od 46. Pišćak), Brkić (od 64. Jurić), Krišto, Vidović, Suljić (od 46. Mamić), Maruna, Karamatić, Daggash Mubarak, Horvatinec (od 84. Žitković), Plojović – Beriša (od 75. Grofelnik)

Trener: Ivan Piplica

SEGESTA: Zrinščak, Tsuida, Kopić, Đurak (od 68. Rendulić), Kesić (od 84. Ajdinović), Kapac, Schmidt, Živčić, Martinović (od 81. Bičanić), Kovačević, Kukoč - Petraello

Trener: Zoran Buinac

Igrač utakmice: Vlatko Martinović (Segesta)

Gotovo istovjetno kao u prošlom kolu i u ovom su igrači Segeste pokazali visoku kvalitetu igre za ovaj rang natjecanja i ponovno sa 6 golova ispratili svog suparnika s terena. Domaća Sava nije se mogla natjecati s boljim gostom iz Siska koji je poveo već u 5. minuti igre, a do odmora postigao ukupno 4 gola. Mali tračak nade domaćinu je zasvijetlio krajem prvog dijela i početkom nastavka jer su golovima Marića i Horvatineca stigli do podnošljivih 2:4. No, ubrzo Mamić, koji je ušao na poluvremenu, pogađa svoju mrežu pa povratka u meč više nije bilo. U sudačkoj nadoknadi na konačnih 2:6 postavlja Schmidt.