3. NL Centar - 19. kolo Samobor – Vrapče 4:4 (4:0)

Samobor – Vrapče 4:4 (4:0)

SAMOBOR – Gradski stadion

Sudac: Jokić

Pomoćnici: Stanković i Žiger (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Kulenović(17), 2:0 A. Regović(20), 3:0 Brdarić(39), 4:0 K. Regović(43), 4:1 Kelava(69), 4:2 Tomšić(70), 4:3 Diego(84), 4:4 Diego(90)

SAMOBOR: Klemenčić, Matas, Giason (od 62. Razum), Novak, Kulenović (od 56. Krajačić), A. Regović, K. Regović, Brdarić, Kopić, Pezo (od 87. Severec), Brdek

Trener: Sven Raić

VRAPČE: Ševerdija, Vučemilović, Gjaja, Bošnjak (od 46. Čosić), Diego, Tomšić (od 75. Bojko), Pudić (od 46. Špišić), Kelava, Tolić (od 46. Srpak), Pađen, Markušić

Trener: Denis Bezer

Igrač utakmice: Diego (Vrapče)

Da je u nogometu sve moguće pa i ne pobjediti kad 20 minuta prije kraja susreta vodiš 4:0, pokazao je dvoboj Samobora i Vrpča u 19. prvenstvenom kolu ovaj vikend. Komforno vodstvo od četiri gola prednosti koju su domaćini imali nakon što su u prvih 45 minuta igre nadigrali gosta iz Zagreba, igrači Svena Raića prosuli su u manje od polovice nastavka. Poništavanje pogodaka braće Regović, Kulenova i Brdarića krenulo je u 69. i 70. minuti kad s dva vezana pogotka gosti dolaze na 4:2. Upornost igrača Vrapča isplatila se u zadnjih 10 – ak minuta zahvaljujući Diegu koji je prvo realizirao nepotreban jedanaesterac koji je učinila domaća obrana, a onda i u 90. minuti iz gužve pred Klemenčićevim vratima još jednom šokirao domaćina za ukupnu podjelu bodova.

Nakon devetnaestog kola vodi Segesta s 39 bodova, drugo je Lučko s 37, Samobor je 14. s 20, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 14 bodova.

3. NL Centar - 19. kolo Sava Strmec – Gaj Mače 0:0

Stigli do boda i prekinuli niz poraza

Sava Strmec – Gaj Mače 0:0

STRMEC – Sportski centar Lazina

Gledatelja 150

Sudac: Barišić

Pomoćnici: Jurčec i Jurišić (svi iz Zagreba)

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Vidović, Suljić (od 78. Bakula), Maruna (od 72. Horvatinec), Kovač, Sečenj, Karamatić, Daggash, Nakić (od 72. Petravić), Žitković (od 78. Plojović – Beriša)

Trener: Ivan Piplica

GAJ MAČE: Babić, Sambol, Haramustek, Cvrtila (od 17. Šoštarić), Šaban (od 72. Plehan), Nikolić, Deak, Kovač (od 77. Sedak), Mazalović, Kovačić, Baneković (od 46. Vukadin)

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Dominik Babić Gaj Mače)

U trećem proljetnom nastupu igrači Save upisali su prvi bod pa je barem tako prekinut niz od prvenstvena poraza. Na Lazini je 150 gledatelja ostalo uskraćeno za pogotke najviše zahvaljujući vratarima koji su zaključali svoja vrata i svojoj ekipi priskrbili novi prvenstveni bod.