4. NL središte Zagreb – B - 20. kolo Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 11:0 (2:0)

Poslužili domaćinima za popravljanje gol razlike

4. NL središte Zagreb – B - 20. kolo
Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 11:0 (2:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Žižak (Novska) i Kristina Bogojević (Kutinska Slatina)

Strijelci: 1:0 Višić(19), 2:0 Višić(45), 3:0 Višić(52), 4:0 Višić(52), 5:0 Mohač(60), 6:0 Brujić(65), 7:0 Mohač(66), 8:0 Brujić(69), 9:0 Mohač(76), 10:0 Brkić(77), 11:0 Brujić(85)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Sviben (od 70. Brkić), Pavlica (od 58. Derkuća), Mohač, Brujić, Višić, Galić, Pokrivač (od 71. Jovanovski), Rak, Mandić (od 58. Kenda), Držić

Trener: Ratko Ninković

CROATIA HRASTJE: Mihalic, Jantoljak, A. Tarle, Raić (Od 7. Miličević), Kruezi, Kuček, L. Tarle (od 58. Ožanić), Glibo, Horvat, Aragao De Oliveira, Da Rocha Coelho (od 46. Kirik)

Trener: Ivica Šendulović

Crveni karton: L. Tarle(78)

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Sudar prve i posljednje momčadi lige poslužio je domaćinu za popravljanje i ovako dobre gol razlike. Gosti su na kraju Rakitje napustili s 11 golova u mreži iako je nakon prvih 45 minuta domaća prednost iznosila samo 2:0. Prva 4 pogotka postigao je Višić, a u nastavku su mu se priključili još Mohač i Brujić s po 3 te Brkić s jednim pogotkom. U konačnici, uvjerljiva pobjeda za i dalje 6 bodova prednosti pred drugoplasiranim Naftaš Ivanićem

Nakon dvadesetog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 53 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 47, dok je TOP na 12. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 20. kolo Lekenik - TOP 3:0 (1:0)

U Lekeniku pali bez ispaljenog metka

Lekenik - TOP 3:0 (1:0)

LEKENIK – Stadion NK Lekenik

Gledatelja 40

Sudac: Muhar (Sisak)

Pomoćnici: Križe (Topolovac) i Detković (Gušće)

Strijelci: 1:0 Gajdek(3), 2:0 Matić(54), 3:0 Matić(76)

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Tepić (od 66. Matijević), Horvat, Pipalović, Eberl, Matić (od 90. Bunjevčević), Kolarić (od 48. Klečić), Babić (od 90. Rajković), Pasarić, Gajdek

Trener: Viktor Špišić

TOP: Šaplek, Jakovljević, Stepinac (od 46. Žuti), Vidović (od 60. Makarun), Balen, Salopek (od 60. Garašić), Mavravić (od 60. Delač), Kostanjski, Naglić (od 70. Kufek), Maravić, Ivanović (od 46. Golubić)

Trener: Milan Marinić

Igrač susreta: Jan Matić (Lekenik)

Na gostovanju u Lekeniku gosti iz Kerestinca „kleknuli“ su bez ispaljenog metka i zasluženo poraženi su 3:0. Domaćine je u ranu prednost (3. minuta) doveo Gajdek i tako od samog početka nagovijestio kako će se razvijati ostatak dvoboja. Do sredina nastavka uslijedio je period bez golova da bi zatim s 2 gola pitanje pobjednika riješio Matić.