Pomoćnici: Rašić (Zagreb) i Horvat (Dubrovčan)

Strijelci: 1:0 Mazalović(34), 1:1 Novak(68), 2:1 Plehan(75), 3:1 Haramustek(84)

GAJ MAČE: Strahonja, Deak, Sambol, Haramustek, Cvrtila (od 55. Vukadin), Šaban (od 55. Plehan), Kovač, Šoštarić (od 82. Kovačić), Baneković (od 78. Sedak), Ristovski, Mazalović (od 55. Nikolić)

Trener: Marijan Glavica

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 82. Giason), A. Regović, Čerkez (od 66. Razum), K. Regović (od 88. Runtas), Novak, Brdarić, Kopić, Matas, Pezo (od 66. Kulenović), Brdek

Igrač utakmice: Tomislav Haramustek (Gaj Mače)

Nedjeljna matineja u Zagorju neće ostati u dobrom sjećanju Samoborcima, koji su, unatoč ravnopravnoj igri, poraženi s 3:1. Domaćini su na poluvremenu vodili zahvaljujući Mazalovićevom golu nakon kornera, no sadržajniji nastavak ponudio je za 400 – tinjak gledatelja više uzbuđenja. Samoborci izjednačavaju u 68. preko Novaka, no u posljednih 15 minuta sve odlazi na domaći mlin. Zahvaljući golu Plehana (u zimskom prijelaznom roku dres Samobora zamijenio za dres Mača) i Haramusteka upisuju okruglu desetu prvenstvenu pobjedu.

Nakon osamnaestog kola vodi Segesta s 36 bodova, drugi je Maksimir s 35, Samobor je 13. s 19, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 13 bodova.

3. NL Centar - 18. kolo Lučko - Sava Strmec 2:1 (1:1)

Krenuli dobro pa posustali

Lučko - Sava Strmec 2:1 (1:1)

LUČKO – NK Lučko

Sudac: Crnojević (Novska)

Pomoćnici: Sumpor (Gornja Stubica) i Radić (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Žitković(29), 1:1 Kiš(38), 2:1 Husinec(88)

LUČKO: Javor, Prigorac (od 58. Desić), Kiš (od 73. Marković), Šaronja (od 83. Brekalo), Rell, Čondrić, De Souza (od 46. Fahad), Čičković, Husinec, Serdarušić, Jazvić

Trener: Perica Vidak

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Brkić, Krišto, Vidović, Grofelnik (od 46. Horvatinec), Kovač, Sečenj (od 74. Bakula), Karamatić (od 84. Mactutus), Daggash Mubarak (od 84. Suljić), Nakić (Od 62. Plojović – Beriša), Žitković (od 62. Jurić)

Trener: Ivan Piplica

Crveni karton: Krišto(37)

Igrač utakmice: Eduard Husinec (Lučko)

I drugo proljetno kolo zaredom igrači Save ostali su za gol kratki za knjiženjem prvog proljetnog boda. U Lučkom je krenulo sve po gostujućim željama jer nakon pola sata igre Strmčane u početnu prednost dovodi Žitković. Pad Save kreće desetak minuta kasnije: u razmaku od dvije minute prvo je direktni crveni karton pokazan Krištu, a minutu kasnije Kiš poravnava na 1:1 pa se s tim „remi“ stanjem na semaforu odlazi na predah. Domaćini su drugih 45 minuta brojčanu nadmoć na terenu iskoristili za konstantni pritisak na gostujuća vrata. Savina obrana kapitulirala je 88. minuti i to od bivšeg igrača Samobora Husinca koji je tako prvi susret u novom dresu proslavio pogotkom dovoljnim za minimalnu pobjedu svoje nove momčadi.