Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Rataić (Klinča Sela)

Strijelci: 1:0 Hanžić(19), 2:0 Hanžić(24)

ZAGOREC: Bruči, Landripet, Topolovec (od 57. Bračević), Štimac, Kunštić, Jazbec, Šimunić, Stiperski (od 57. Turniški), Hanžić (od 57. Brebrić), Majcenić (od 79. Krznar), Korickij (od 89. Brčić)

Trener: Tihomir Šeperac

SAVA STRMEC: Đurdek, Marić, Krišto, Vidović, Maruna, Sečenj (od 17. Bakula; od 78. Brkić), Karamatić, Daggash, Nakić, Žitković (od 46. Mactutus), Plojović - Beriša

Trener: Ivan Piplica

Igrač utakmice: Filip Hanžić (Zagorec)

Još jedno loše izdanje igrača iz Strmca koje je poraza od nekoliko golova razlike spasio vratar Đurđek, jedini Savin raspoloženi igrač. Domaćine je predvodio Hanžek koji je pogocima sredinom prvih 45 minuta odlučio pobjednika na stadionu u Krapini. Da Đurđek nije obranio najstrožu kaznu domaćem Majcuniću uz još nekoliko izglednih prilika pred svojim vratima, nogometaša Save mogli su solidno nastradati. Ovako samo upisuju 13. prvenstveni poraz.

Nakon dvadesetdrugog kola vodi Segesta s 48 bodova, drugo je Lučko s 43, Samobor je 14. s 20, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 15 bodova.

3. NL Centar - 22. kolo Segesta - Samobor 6:1 (3:0)

Teški poraz Samoboraca u Sisku

Segesta - Samobor 6:1 (3:0)

SISAK – Gradski stadion

Sudac: Jokić

Pomoćnici: Jurčec i Jović (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Kukoč – Petraello(4 – 11m), 2:0 Martinović(23), 3:0 Kovačević(45), 3:1 Matas(55), 4:1 Kukoč – Petraello(73 – 11m), 5:1 Kopić(78), 6:1 Jergović(86)

SEGESTA: Zrinščak, Zlatunić, Tsutida Vanzela, Kopić, Đurak (od 63. Kesić), Kapac, Schmidt Pereira, Đurić (od 63. Rendulić), Martinović (od 81. Bičanić), Kovačević (od 81.]ergović), Kukoč-Petraello

Trener: Zoran Buinac

SAMOBOR: Klemenčić, Balen, Novak-Stanko, Kulenović (od 78. Severec), A. Regović (od 78. Pezo), Krajačić, Čerkez (od 78. Razum), K. Regović (od 78. Runtas), Matas, Kopić (od 78. Kovače-

vić), Brdek

Trener: Marko Pancirov

Igrač utakmice: Tonći Kukoč – Petraello (Segesta)

Šok – terapija promjenom trenera nije urodila plodom, na gostovanju u Sisku kod lidera prvenstva Samoborci su poraženi s teniskih 6:1. Domaćini su 4. minuti poveli realiziravši prvi (od dva ukupno) udarca s bijele točke i u toj ranoj fazi susreta sve je krenulo na mlin kvalitetnijih domaćina. Do odmora se mreža gosta tresla još dva puta. Počasni gol za Samobor djelo je Matasa početkom nastavku, no s nova tri komada u mreži Klemenčića susret ni u jednom trenutno nije bio blizu rezultatskoj neizvjesnosti. Svoje prve bodove na klupi Samobora novi streteg Marko Pancirov tražit će u sljedećem dvoboju na domaćem terenu kad u goste stiže ipak nešto lakši suparnik (Zelina koja je na 16. mjestu tablice; subota u 17 h).

Jedinstvena županijska nogometna liga – 19. kolo

Kobrama samo bod, teški poraz Zrinskog

HNK Kobre Samobor – Sutla - Laduč 1:1

(Škacan '81; Petruša '84)

Mladost Obrezina - Zrinski 6:1

(Ivančić '1, '61, Smajić '8, Novokmet '53, Bartoniček '71, '82; Runtas '20)

Nakon devetnaestog kola vodi Inker s 47 bodova, drugi je Turopoljac s 40, dok su HNK Kobre Samobor i Zrinski na 5. i 6. mjestu s po 30 bodova.

1. županijska nogometna liga jug – 16. kolo

Bestovje četiri puta punilo mrežu Otočana

Buna - Novaki 14:1

(Kalisar '2, '27, Škojc '13, '24, '57, Ngangue '19, '61, '75, Zlodi '32, '37, 50, Muža '64, '78, Orečić 69 - AG; Balić '10)

Donja Zelina - Sloga SU ZA 1:2

(Roginek '82; Čengić '73, Sapanjoš '84)

Samoborski Otok – Bestovje 1:4

(Vapnar '77; Duvnjak '11, Regvar '38, '63, Kocijan '72)

Nakon šesnaestog kola vodi Bestovje s 39 bodova, 2. je Posavec s 36, Sloga SU ZA je 7. s 27 bodova, Samoborski Otok je na 12. mjestu s 9, dok su Novaki na trinaestom mjestu s 5 bodova.