3. NL Centar - 27. kolo Sava Strmec – Samobor 1:3 (1:1)

Sava Strmec – Samobor 1:3 (1:1)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Sudac: Milin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Šarić (Dugo Selo) i Aščić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Krišto(38), 1:1 Brdek(45 - 11 m), 1:2 A. Regović(49), 1:3 Kulenović(66)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Brkić (od 69. Žitković), Krišto, Kovač (od 84. Kovač), Karamatić (od 69. Jurić), Daggash, Horvatinec, Vidović, Suljić (od 46. Pišćak), Plojović - Berisa (od 24. Sečen)

Trener: Ivan Piplica

SAMOBOR: Klemenčić, K. Regović, Pezo (od 90. Vukelić), Kovačević, Brdek (od 79. Rujnić), Krajačić (od 60. Severec), Runtas, Hasan, Novak - Stanko, A. Regović, Kulenović (od 79. Bošnjak)

Trener: Marko Pancirov

Igrač utakmice: Antonio Regović (Samobor)

Iako su desetak minuta imali prednost od 1:0, domaća Sava je pred 200 – tinjak navijača u konačnici kapitulirala od Samobora i tako još jednim korakom došla bliže ispadanju u niži rang natjecanja. Poveli su domaćini u 38. minuti preko Krište, no samoborski povratak došao je vrlo brzo. U nadoknadi prvog dijela sudac Milin pokazao je na bijelu točku pred domaćim vratima, a najstrožu kaznu u svoj 7. ligaški gol pretvorio je Brdek. Odmah početkom nastavka stiže hladan tuš za domaćine jer u 49. novu loptu iza leđa Đurđeka šalje Antonio Regović. Ni tu nije bio kraj domaćim nevoljama – Kulenović u 66. minuti stavlja pečat na drugu uzastopnu pobjedu Samobora. Nastavlja se tako lijepi niz Samobora, u posljednjih 5 kola upisane su 3 pobjede uz 2 remija.

Nakon dvadesetsedmog kola vodi Segesta sa 63 boda, drugo je Lučko s 49, Samobor je 14. s 31, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 19 bodova.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 23. kolo

Kobre pobjedom čvrsto na 3. mjestu

HNK Kobre Samobor – Mladost 4:1

(Radovanić '58, '65, Sodič '77, Budimir '81; Jandriš '79)

Vatrogasac - Zrinski 1:1

(Đeno '13; Mataušić '3)

Nakon dvadesettrećeg kola vodi Inker s 54 boda, drugi je Turopoljac s 44, HNK Kobre Samobor su na 3. mjestu s 40, dok je Zrinski na 9. mjestu s 34 boda.

1. županijska nogometna liga jug – 20. kolo

Novaki skroz potonuli, Bestovje slavilo

Jamnica - Novaki 15:0

(Čefko '4, Peršin '16, '36, '39, '44, Žlebčić '28, Čačković '34, '53, '58, '69, '74, Pavek '62, Živko '65, Špišić '79, Vujanić '86)

Dinamo Hidrel - Sloga SU ZA 0:0

Buna - Samoborski Otok 3:0

(Kalisar '29, Huđber '36, Mrkonjić '50)

Turopolje – Bestovje 1:5

(Šejić '25; Duvnjak '8, '76, Martić '10, Jedvaj '55, Crnolatac '88)

Nakon dvadesetog kola vodi Bestovje s 51 bodom, 2. je Posavec s 44, Sloga SU ZA je 7. s 34 boda, Samoborski Otok je na 12. mjestu s 10, dok su Novaki na četrnaestom mjestu s 5.