4. NL središte Zagreb – B - 18. kolo Tigar Sveta Nedelja – Topusko 5:0 (2:0)

Tigar Sveta Nedelja – Topusko 5:0 (2:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Čerkez (Vrbovec)

Pomoćnici: Bukovčan (Cubinec) i Blažić (Vrbovec)

Strijelci: 1:0 Brujić(20 – 11m), 2:0 Brujić(40), 3:0 Mohač(54), 4:0 Višić(67), 5:0 Matošević(76 – 11m)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Sviben (od 46. Držić), Pavlica (od 76. Kenda), Kotarski (od 68. Starčević), Pokrivač, Rak (od 84. Brkić), Matošević, Mandić (od 46. Mohač), Brujić, Višić, Galić

Trener: Ratko Ninković

TOPUSKO: Petrović, Likarević, Marko Ferderbar, Komšić, Kirin, Muža, Matej Ferderbar, Ban, Abramović, Kapac, I. Krmpotić

Trener: Dario Kovačević

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedelja)

Nakon posrtaja u prošlom kolu, igrači Tigra vratili su se starim navikama deklasiravši ekipu Topuskog s 5:0. Prvih 45 minuta u potpunosti je pripalo kapetanu domaćina Nikici Brujiću koji prvo s bijele točke, a zatim i igre dva puta matira vratara Petrovića. U 54. minuti, nakon kola pauze, u strijelce se upisuje Mohač, dok su u posljednjih 20 minuta pečat na uvjerljivu pobjedu Tigra stavili Višić i Matošević. Gosti bez pravog odgovora, praktički jedinu pravu priliku promašili su krajem prvog dijela kad nisu uspjeli realizirati najstrožu kaznu.

Nakon osamnaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 47 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 43, dok je TOP na 12. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 18. kolo Moslavac - TOP 1:0 (1:0)

Presudio jedan pogodak u mreži gostiju

Moslavac - TOP 1:0 (1:0)

POPOVAČA - Sportski park

Sudac: Šoufek (Novska)

Pomoćnici: Vuković (Gornja Gračenica) i Križe (Topolovac)

Strijelci: 1:0 Ždinjak(27)

ŠNK MOSLAVAC: Sliško, Sertić, Burić, Sabljak (od 90. Doželenčić), Filipović, Bekavac (od 59. Bartolić), Kusuran, Krznarić (od 24. Pavlović), Ždinjak (od 80. Cink), Korečić, Acel (od 46. Hrnčević)

Trener: Davor Kunert

TOP: Šaplek, Garašić (od 68. Jakovljević), Stepinac (od 62. Makarun), Maravić (od 56. Golubić), Kostanjski, Naglić (od 56. Delač), Sopić (od 56. Mavrić), Ivanović (od 62. Kufek), Balen, Salopek (od 36. Holetić)

Trener: Milan Marinić

Igrač susreta: Benjamin Ždinjak (ŠNK Moslavac)

U dvoboju momčadi iz sredine tablice presudio je jedan pogodak u domaću korist. Dok su gosti na utakmicu došli „mokrog baruta“, igrači Moslavca jednom su naciljali mrežu „topnika“ što je bilo dovoljno za tri boda. Strijelac tog jedinog pogotka bio je Ždinjak u 27. minuti susreta.