Pomoćnici: Blažeković i Lalić (oba iz Siska)

GRADIĆI: Maričević, Voinić (od 65. Pralas), Budimir, Ahouloumi, D. Posavec (od 46. Koleš), Krstanović, Preradović (od 75. Badrić), P. Posavec (od 46. Božić), Donahue (od 46. Kukoč), Bencalić, Raković

Trener: Zoran Tomčić

TIGAR RAKITJE: Razum, Sviben (od 46. Držić), Pavlica (od 75. Kenda), Kotarski (od 82. Bišćan), Starčević (od 78. Mandić), Matošević, Pokrivač, Galić, Brujić, Višić, Rak

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Rakitje)

Drugo kolo za redom igrači vodeće momčadi lige na pogon svog kapetana Brujića upisuju prvenstvene bodove. Ovog puta broj 10 Tigra iz Rakitja postigao je samo jedan gol, ali i taj iz 11. minute bio je dovoljan za nova tri boda. Na drugoj strani terena sve opasnije prilike koje su pred golom gosta priredili igrači Gradića suvereno je obranio Razum pa tako svi bodovi iz Velikogoričkog predgrađa odlaze put Rakitja.

Nakon devetnaestog kola vodi Tigar Sveta Nedelja s 50 bodova, drugi je Naftaš Ivanić s 44, dok je TOP na 12. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 19. kolo TOP – Stupnik 1:2 (1:0)

Gosti u drugom poluvremenu okrenuli

TOP – Stupnik 1:2 (1:0)

Sudac: Golubić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Sušec (Velika Gorica) i Milaković (Hrastina)

Strijelci: 1:0 Žuti (17 – 11m), 1:1 Perić(51), 1:2 Piškor(81)

TOP: Šaplek, Jakovljević, Balen, Stepinac (od 84. Kufek), Holetić (od 78. Golubić), Žuti, Maravić, Kostanjski, Delač, Sopić (od 46. Naglic), Garašić (od 56. Makarun)

Trener: Milan Marinić

STUPNIK: D. Brkić, Pranjić – Kaurin, K. Brkić, Gudelj, Palić (od 70. Zelenika), Kovačević, Piškor (od 88. Gorski), Adžemović, Brakus, Galić (od 90. Vandi), Vlahović (od 46. Perić)

Trener: Mladen Muškavac

Igrač susreta: Robert Šaplek (TOP)

U dvoboju dva susjedna kluba (geografski i tablično) više uspjeha imali su gosti koji su u drugih 45 minuta okrenuli rezultatski minus i minimalno slavili. Puno bolju predstavu u prvih 45 minuta domaćini su završili samo s golom prednosti koji je stigao s bijele točke u 17. minuti dvoboja nakon opravdano dosuđene najstrože kazne (prekršaj nad Maravićem u gol pretvorio Žuti). Propuštene prilike u prvom dijelu susreta domaćinu su došle na naplatu u drugih 45 minuta. Već u 51. minuti stiže brzo izjednačenje rezultata (gol Perić), da bi se u zadnjih 10 – ak minuta igre ušlo s tim rezultatom kojeg mijenja Piškor pobjedonosnim golom za konačnih 1:2.