4. NL središte Zagreb – B - 17. kolo Moslavina - Tigar Sveta Nedelja 3:1 (1:0)

Moslavina - Tigar Sveta Nedelja 3:1 (1:0)

KUTINA – Gradski stadion

Sudac: Vuković (Sveti Ivan Zelina)

Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Škof (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 1:0 Miklić(24), 2:0 Batarelo(52), 2:1 Kotarski(68), 3:1 Lončarević(90)

MOSLAVINA: Kovačić, Losso, Crnoja (od 59. Milinković), Jurčević, Slekovac, Batarelo (od 84. Grgić), Ostojić (od 59. Zavoral), Burić (od 72. Horvat), Dajčar (od 72. Ćosić), Škurla, Miklić (od 84. Lončarević)

Trener: Siniša Grubišić

TIGAR RAKITJE: Razum, Sviben (od 46. Mohač), Kotarski, Starčević (od 46. Držić), Matošević, Brujić, Galić, Pokrivač, Višić, Rak (od 65. Mandić), Derkuća

Trener: Ratko Ninković

Igrač susreta: Borna Miklić (Moslavina)

U 17. kolu završen je dugi niz neporaženosti lidera iz Rakitja jer je prvi prvenstveni poraz momčadi Tigra u derbiju kola nanijela Moslavina pobjedom od 3:1. Sredinom prvog dijela domaćine u prednost od 1:0 dovodi Miklić, a odmah početkom nastavka slavlje na tribinama povećava Batarelo. Gosti se vraćaju u dvoboj golom Kotarskog u 68. minuti, a igra na sve ili ništa donijela je Tigra ništa jer u sudačkoj nadoknadi potvrdu pobjede momčadi iz Kutine donosi Lončarević.

Nakon sedamnaestog kola vodi Tigar Sveta Nedjelja s 44 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 40, dok je TOP na 12. mjestu sa 17 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 17. kolo TOP – Ban Jelačić 1:1 (1:1)

Domoaći žale za izgubljena dva boda

TOP – Ban Jelačić 1:1 (1:1)

Sudac: Iličić

Pomoćnici: Radoš i Maras (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 0:1 Artuković(19), 1:1 Maravić(24)

TOP: Šaplek, Garašić, Kufek, Žuti, Balen, Salopek (od 15. Kostanjski), Makarun (od 55. Sopić), Maravić (od 82. Jakovljević), Holetić, Naglić (od 67. Delač), Ivanović

Trener: Milan Marinić

BAN JELAČIĆ: Marković (od 46. Buđak), Rovišan, Landeka (od 30. Nezirović; od 90. Panžić), Simichen, Bubalo, Milatović (od 61. Miletić), Klasnić, Ivanković, Artuković (od 61. Augustić), Hrženjak (od 80. Memić), Nikić

Trener: Hrvoje Jančetić

Igrač susreta: Antonio Maravić (TOP)

Po bod svakom rezime je susreta u Kerestincu, gdje u konačnici domaćini mogu žaliti što nisu osvojili sva tri. Oba dva gola postignuta su u prvih 45 minuta. Za prednost gosta zaslužan je Artuković golom iz 19. minute, kojeg je samo 5 minuta kasnije poništio Maravić. Do kraja dvoboja igrači TOP – a imali su više prilika za rezultatsku prednost, no ni jedna od njih nije urodila drugim golom u mreži gosta iz Vukovine.

Nakon sedamnaestog kola vodi Tigar Sveta Nedelja s 44 boda, drugi je Naftaš Ivanić s 40, dok je TOP na 12. mjestu sa 17 bodova.