3. NL Centar - 21. kolo Samobor – Zagorec 1:2 (0:1)

Pomoćnici: Rašić i Bilić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Korickij(35), 1:1 Krajačić(54), 1:2 Hanžić(80)

SAMOBOR: Klemenčić, Matas (od 46. Razum), Balen, Čerkez, K. Regović, Brdarić, Kopić (od 66. Pezo), Brdek, Novak, Kulenović (od 46. Krajačić), A. Regović (od 66. Glason)

ZAGOREC: Bruči, Kunštić, Štimac, Šimunić, Landripet, Jazbec, Brebrić (od 56. Krznar), Stiperski (od 56. Hanžić), Majcenić (od 89. Ružak), Turniški (od 56. Bračević), Korickij (od 89. Strabić

Trener: Tihomir Šeparac

Igrač utakmice: Jehor Korickij (Zagorec)

Novo „proklizavanje“ igrača Samobora u dvoboju s gostujućim Zagorcem. Da će ovo biti težak dan za domaćina vidjelo se po blijedoj igri u prvih 45 minuta koju su gosti okončali s vodstvom od 0:1. Brza polukontra završila je ubačajem na drugu stativu gdje je glavu postavio Korickij za prednost momčadi iz Krapine. Domaćin se u drugom dijelu brzo vraća u rezultatski egal zahvaljujući Krajačiću koji neobranjivo, s 20 – ak metara „buši“ vratara Bručija. Na rezultatu 1:1, nažalost, nije ostalo jer su gosti iz jedne sumnjive pozicije (zaleđe?) u 80. minuti izbjegli pozornosti domaće obrane i golom Hanžića odnijeli sve bodove iz Hebrangove ulice.

Nakon dvadesetprvog kola vodi Segesta s 45 bodova, drugo je Lučko s 43, Samobor je 14. s 20, dok je Sava Strmec na 17. mjestu s 15 bodova.

3. NL Centar - 21. kolo Sava Strmec – Maksimir 1:1 (0:0)

U 90. minuti spasili se od poraza

Sava Strmec – Maksimir 1:1 (0:0)

STRMEC – Sportski centar Lazina

Sudac: Crnojević (Novska)

Pomoćnici: Šaško (Popovača) i Kordej (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Regvar(57), 1:1 Đurđek(90)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Krišto, Vidović, Sulić (od 46. Maruna), Kovač, V. Sečenj (od 74. Brkić), Karamatić (od 90. Žitković), Daggash Mubarak, Nakić (od 67. Horvatinec), Plojović - Beriša (od 67. Grofelnik)

Trener: Ivan Piplica

MAKSIMIR: Išek, Katona, Kondres, Regvar, Mamić (od 65. Batistić), Hajdinjak (od 83. Novak), Glavinić, Durbić, Lučić, Krznar, Hodak (od 65. Ivković)

Trener: Zoran Santrač

Igrač utakmice: Nikola Đurđek (Sava Strmec)

U posljednjim minutama susreta Sava se uspjela na Lazini spasiti od poraza i to na kakav način: kad domaćim napadačima nije polazilo za nogom svladati obranu Maksimira, u posljednjim trenucima susreta u napad je krenuo i vratara Đurđek te u sudačkoj nadoknadi dvoboja 21. kola postigao gol dovoljan za bod. Za goste je početkom nastavka gol postigao bivši prvotimac momčadi iz Strmca Ian Regvar, no to u konačnici zahvaljujući kapetanu i vrataru Save nije bilo dovoljno da momčad Maksimira osvoji sva 3 boda.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 18. kolo

Minimalni porazi Kobri i Zrinskog

Klas - Zrinski 1:0

(Caganić '82)

Turopoljac - HNK Kobre Samobor 1:0

(Saraf '76)

Nakon osamnaestog kola vodi Inker s 44 boda, 2. je Turopoljac s 40, Zrinski je 4. s 30, dok su HNK Kobre Samobor na 6. mjestu s 29 bodova.

1. županijska nogometna liga jug – 15. kolo

Bestovjani uvalili osam komada

Novaki - Samoborski Otok 2:2

(Kekelj '1, Pezer '39; Stanec '24, Pinculić '71)

Bestovje – Donja Zelina 8:0

(Martić '1, '32, '38, Šporčić '9, Regvar '60, '66, '84, Briševac '87)

NK Sloga SU - ZA – Vatrogasac 1:2

(Galinec '78; Antunović '23; Haraminčić '80)

Nakon petnaestog kola vodi Bestovje s 36 bodova, 2. je Posavec s 33, 7. je Sloga Suza (O) s 24 boda, Samoborski Otok je 12. s 9, dok su Novaki na 13. mjestu s 5 bodova.