Pomoćnici: Darko Rožnaković (Glina)i Krnić (Siska)

Strijelci: 0:1 Mohač(45 – 11m), 1:1 Grofelnik(73), 2:1 Mršić(75)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Petravić (od 68. Jakovljević), Jelavić, Kos (od 68. Grofelnik), Držić (od 82. Ćaćić), Mršić (od 90. Motočić), Mamić (od 90. Čule), Manzin, Moštak, Berisha (od 68. Brkić)

Trener: Damjan Josipović

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Novoselec, Čerkez (od 83. Kotarski), Severec, Bišćan (od 83. Gluić), Štulec (od 83. Grgečić), Ašanin (od 46. Vujić), Mohač, Guliš, Krajačić

Igrač susreta: Filip Mršić (Sava)

Lokalni derbi na Lazini privukao je 400–tinjak gledatelja koji mogu biti zadovoljni viđenim, a većina i zasluženom pobjedom domaćina. Nakon uvodnih 10 minuta koje je proteklo u ispitivanju snaga i početnom zagrijavanju, do kraja poluvremena na terenu je postojala samo domaća momčad. Pred gostujućim vratarom Štefkovićem fijukalo je sa svih strana i jedino su njegove obrane i bacanje u noge napadače iz Strmca održavale stanje na semaforu nepromijenjenim. Stara nogometna kletva ukazala se domaćinu na samom startu sudačkog produžetka. Nakon promašenih prilika, igrači Save protunapad Samobora prekidaju prekršajem unutar 16 metara pa iako je vratar Đurđek pogodio stranu, udarac Mohača bio je precizan, tik pod prečku pa gosti na odmor odlaze s minimalnom prednošću.

Drugih 45 minuta donijelo je ravnotežu na terenu, Samoborci su uhvatili ritam te i malo više prijetili nego domaćini. Strmčani su taj period očito iskoristili za zbijanje redova te uz nekoliko osvježenja s klupe u posljednjih 20 minuta krenuli po rezultatski preokret.

Koji je uslijedio i to u razmaku od samo 2 minute. Prvo je svježi Grofelnik nakon nekoliko „odbijanaca“ pred gostujućim vratima zakucao loptu iza leđa nemoćnog Štefkovića za 1:1, a samo 2 minute kasnije ubačenu loptu s desnog krila ispratio je Mršić i između neodlučnih obrambenih igrača Samobora još jednom zatresao gostujuću mrežu.

Sava je do kraja susreta uspjela očuvati minimalnu prednost i tako uz veliko veselje domaće publike nakon posljednjeg sučeva zvižduka upisati pobjedu na startu prvenstva.

4. Nogometna liga središte Zagreb - 1. kolo TOP - Stupnik 4:3 (2:2)

Do tri boda na krilima Peršina

4. Nogometna liga središte Zagreb - 1. kolo
TOP - Stupnik 4:3 (2:2)

Kerestinec – SC Kerestinec

Sudac: Sopić (Galgovo)

Pomoćnici: Anić (Križ) i Žakman (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Adžemović(8), 0:2 Adžemović(11), 1:2 Jazvić(31), 2:2 Peršin(40), 2:3 Šporčić(47), 3:3 Peršin(65 – 11m), 4:3 Peršin(75)

TOP: Maglica, Kelečić, Krnjus, Delač, Labrović, Peršin, Ivanović (od 62. Mihočinec), Jazvić (od 69. Noršić), Sopić (od 52. Runtas), Stepinac (od 79. Žuti), Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

STUPNIK: D. Brkić, Ilić (od 75. Šepac), Roguljić, Pranjić (od 75. Adžaga), Marijan, Šporčić, Perić, Strabić (od 46. Perković), Nemanić (od 62. Brakus), Adžemović, K. Brkić

Trener: Siniša Roguljić

Igrač susreta: Dominik Peršin (TOP)

Uzbudljiv i efikasan susret novaka u ligi (ujedno i susjeda) odigrali su momčadi TOP – a i Stupnika. Domaćini se nisu ni snašli, a već su bili dva gola u minusu. Dvostruki strijelac bio je Adžemović. Kerestinčani se do odmora ipak vraćaju u susret zahvaljujući pogocima Jazvića i Peršina koji se poništili gostujuću prednost. Drugi dio ponovno bolje otvara gostujući tim pa Šporčić već u 47. rezultatski plus vraća u korist Stupnika. No, domaća momčad u svojim redovima je imala raspoloženog Dominika Peršina koji prvo iz opravdano dosuđene najstrože kazne poravnava na 3:3, a potom u 75. minuti svojim trećim pogotkom donosi prednost domaćinu koja je uspješno sačuvana do kraja susreta.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 1. kolo Libertas – GNK Tigar Sveta Nedjelja 0:3 (0:1)

Maestralna dionica Luke Višića

Libertas – GNK Tigar Sveta Nedjelja 0:3 (0:1)

Novska – Gradski stadion

Bez gledatelja

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Lalić (Sisak) i Šaško (Popovača)

Strijelci: 0:1 Višić(15), 0:2 Aljinović(65), 0:3 Višić(78)

LIBERTAS: Dokuzović, Artić (od 85. Vukelić), Grabić (od 85. Majdandžić), Ilić, Dodić, Lasić (od 53. Jagatić), Ramadani, Šakić (od 72. Srdarević), Pranić, Kovačeić, Klarić (od 53. Rogulja)

GNK TIGAR SVETA NEDJELJA: Jankavić, Galić (od 70. Mihelčić), Cvetković, Bišćan, Hasan, Višić (od 79. Čičak), Podravec, Aljinović (od 70. Vrančić), Horvatinec, Brujić, Filipović

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Uvjerljiv start u prvenstvo ostvarili su igrači Tigra Svete Nedjelje na gostovanju u Novskoj. Ponajviše zahvaljujući Luki Višiću koji je domaćine načeo u 15. minuti, a onda i u 78. potvrdio pobjedu. Između njegovih golgeterskih dionica put do mreže Libertasa pronašao je i Aljinović pa tako svaka momčad ima poveznicu s brojem tri – domaćini tri gola u mreži, a Tigar Sveta Nedjelja prva 3 boda na svom kontu.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 1. kolo

Zrinski "polomio" Lomnicu, Bregani bod

Bregana – Naftaš Ivanić 1:1

(Radovanić '43; Bišćan '15 – ag)

Lomnica – Zrinski 2:3

(Bubalo '80, Mandura '88; Mataušić '37, '72 Otmačić '59)

Turopoljac – Rakov Potok 4:1

(Šutalo '35, Mlinarić '38, '54, Martinić '65; Bencalić '60)

1. županijska nogometna liga zapad – 10. kolo

Pobjede Novaka i Klokočevca

Klokočevac – Vrh 4:1

(Matijaščić '10, '63, Kižlin '24, Sodić '53; Ječmenjak '11)

Novaki – Krašić 2:0

(Gržan '63, Barišić '87)

Dinamo (O) - Sloga SU – ZA (O) 0:1

(Kostić '8)

1. ŽNL - zapad, 1. kolo Klokočevec - Vrh 4:1(2:1)

Najava bogate jesenske berbe

1. ŽNL - zapad, 1. kolo
Klokočevec - Vrh  4:1(2:1)

Klokočevec, igralište SC Stjepan Celizić-Bajdo

Gledatelja: 80

Sudac: Špoljar (Bistra) 7. Pomoćnici: Ratešić i Božić

Strijelci: 1:0 Matijaščić(14), 1:1 Ječmenjak(15), 2:1 J. Kižlin(27), 3:1 Sodič(55), 4:1 Matijaščić (65).

Klokočevec: Bišćan, Penić, Beloša, Trkeš, Matijaščić (od 75. Babojelić), Nečemer, Ahlin (od 85. I. Kižlin), Sodič (od 82. Brdarić), J. Kižlin (od 80. Prelec), Račić, Kos (od 82. Ladišić).

Vrh: Seljan, Šturlan (od 66. Jedvaj), Lacković, Ječmenjak, Martinko, Lešnjak, Kukec (od 73. Belinić), Lukanić (od 25. Šimunić), Kučko, Bezjak, Škreblin.

Trener: Marijan Martinko

Odlično je momčad Klokočevca otvorila susret. Već u prvim minutama bilo je nekoliko prilika, da bi nakon ubačaja lopte od strane Beloše u 14. minuti najspretniji pred vratima Vrha bio Matijaščić i glavom sproveo loptu u mrežu za 1:0. Sve je to potrajalo nekih 60 sekundi, jer gosti nakon brze kontraakcije uspijevaju preko Ječmenjaka poravnati rezultat. Beloša ponovno ima priliku iz slobodnog udarca, kada pogađa J. Kižlina, a ovaj pak loptu šalje iza leđa vratara Seljana za 2:1.

U drugom dijelu igra je bila još sadržajnija, pogotovo za domaćina. Sve je to rezultiralo pogotkom Sodiča nakon brzog kontranapada domaćina. "Točku na i" stavlja ponovno Matijaščić pogotkom u 65. minuti, nakon odlične akcije napada domaćina, u kojem su svoj doprinos dali Ahlin i egzekutor Matijaščić.

Zaslužena pobjeda Klokočevca i nagovještaj lijepe jesenske berbe bodova.