4. NL središte Zagreb – B - 25. kolo TŠK 1932 – TOP 1:4 (0:1)

TŠK 1932 – TOP 1:4 (0:1)

TOPOLOVAC – Stadion Park Grofova

Sudac: Turkalj

Pomoćnici: Krznarić i Baneković (svi iz Kutine)

Strijelci: 0:1 Delač(20), 0:2 Delač(48), 1:2 Kresojević(58), 1:3 Delač(61), 1:4 Ibrahimović(82)

TŠK 1932: Mrkobrada, Vincelj (od 73. Lugonić), Makprekaj (od 46. Brodarac), Baljak, Šoštarić, F. Križe, Mileković, Ivičinec (od 51. I. Križe), Kresojević, Balen, Butković

Trener: Damir Klarić

TOP: Jankavić (od 85. Jurin), Severec (od 46. Ćaćić), Noršić, Holetić, Ćaćić, Delač (od 71. Ibrahimović), Pagadur, Salopek, Žuti, Balen, Garašić (od 51. Lovrinović), Stepinac (od 71. Rupčić)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Borna Delač (TOP)

Uspješan izlet do Topolovca igrači TOP–a imali su u ovom 25. ligaškom kolu. Zahvaljujući Delaču koji je s tri pogotka razoružao domaćina upisana je 13. prvenstvena pobjeda. Na predah su gosti otišli s 0:1, a nakon što je Delač u 48. pogodio za 0:2 domaćini su se malo vratili u život preko Kresojevića u 58. minuti. No, ponovno Delač, a onda i njegova zamjena Ibrahimović s po jednim pogotkom rješavaju sva pitanja oko krajnjeg rezultata i razdiobe bodova.

Nakon 25. kola vodi Zelina sa 65 bodova, 2. je Tigar Sveta Nedelja s 63, dok je TOP na 5. mjestu s 43 boda.

4. NL središte Zagreb – B - 25. kolo Tigar Sveta Nedelja – Gradići 2:0 (1:0)

Višić dva puta pogodio za tri boda

Tigar Sveta Nedelja – Gradići 2:0 (1:0)

RAKITJE – SC Rakitje

Sudac: Šoufek (Novska)

Pomoćnici: Jovanović (Jovanović) i Božiček (Gornja Gračenica)

Strijelci: 1:0 Višić(44), 2:0 Višić(64)

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Krišto, Hasan, Matošević, Galić, Bišćan (od 81. Šepak), Ereiz (od 73. Mohač), Višić, Kotarski (od 46. Filipović), Škeva, Brujić

Trener: Ratko Ninković

GRADIĆI: Beblek, D. Posavec (od 68. Božić), Vori, Cindrić, P. Posavec, Borovac, Preradović (od 71. Cerovski), Šuman, Vojnić (od 82. Cindrić), Belčić, Fridrih

Trener: Mladen Arbanas

Igrač susreta: Fran Bišćan (Tigar Sveta Nedjelja)

Na krilima Luke Višića igrači Tigra upisali su novu pobjedu s kojom i dalje zaostatak za vodećom Zelinom drže na dohvatljiva 2 boda. Domaći napadač prvi put je matirao Bebleka nedugo prije predaha (44. minuta), dok je svoj drugi i posljednji pogodak na susretu postigao nakon 20 – ak minuta igre u drugom dijelu.