JŽNL - zaostala utakmica 29. kola Samobor - Polet (B) 3:1 (1:1)

Sudac: Bionda; pomoćnici: Radišić i Benković (svi Zaprešić)

Strijelci: Vujić (10), 1:1 Matušin (12), 2:1 Ivkovčić (54), 3:1 Vujić (61).

Samobor: Štefković, Lovrić (od 71. Grgečić), Makarun (od 64. Ibrahimović), Vujić (od 78. Bišćan), Ivkovčić, Severec, Štulec (od 78. Ivančević), Brčić, Ištuk (od 46. Kotarski), Guliš, Krajačić

Trener: Franjo Pužin

Polet (B): Culović, Janječić, Pajak, Matušin, Sučić, Jušić, M. Klafurić, Stuparić, Mikulić (od 72. Kovačević), Brajković, Rožić (od 46. I. Klafurić)

Trener: Zoran Tomčić

Igrač utakmice: Stipe Vujić

U igri domaćina ovaj put nije bilo već tradicionalne nogometne raskoši, već je sve ostalo na onoj "dajemo koliko treba za pobjedu".

Već u 10. minuti, nakon ubačaja s desne strane, u ovom susretu vrlo raspoložen za igru Vujić uspijeva jednu odbijenu loptu poluvolejem pospremiti iza leđa nemoćnog Culovića. Gosti osjećaju da je vodstvo malo usporilo igru Samobora pa preko Matušina u 12. minuti, ali i nakon pogreške obrane domaćina, uspijevaju poravnati rezultat.

U drugom dijelu sve dolazi na svoje mjesto. Razigrala se vezna linija Samobora, a u 54. minuti, nakon što Štulec pogađa gredu, lopta dolazi do Ivkovčića koji spretno pogađa mrežu gostiju za 2:1. Sve je bilo riješeno u 61. minuti kada Brčić, jedan od ponajboljih u redovima Samobora, ubacuje loptu s desne strane pred vrata, a ponovo se kao egzekutor ukazuje Vujić za 3:1 i time se promovira u najboljeg pojedinca ovog nadmetanja.

Do kraja susreta poneka prigoda s obje strane, ali bez konkretne završnice. Samobor je ovom pobjedom i matematički osigurao naslov prvaka JŽNL, na veselje svojih pristalica.

4. nogometna liga središte Zagreb – 29. kolo Sava (S) – Lukavec 2:3 (1:1)

Gosti su ipak bili lukaviji

4. nogometna liga središte Zagreb – 29. kolo
Sava (S) – Lukavec 2:3 (1:1)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Bez gledatelja

Sudac: Podgorski Boček

Pomoćnici: Cindrić i Jelić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Horvatinec(37), 1:1 Humeljak(43), 2:1 Mršić(54), 2:2 Humeljak(59), 2:3 Konjevod(90)

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Novoselec, Čule, Držić, Mršić, Maruna, Ćaćić (od 46. Crnković), Dundović (od 87. Motočić), Horvatinec, Moštak

Trener: Dražen Bobinec

LUKAVEC: Luter, M. Grdenić, Lagundžija (od 54. Orešković), Meter, Kovačić (od 46. Borković), Humeljak, Elez (od 46. Konjevod), J. Grdenić, Ezgeta (od 78. Tuka), Puntarić, Krpečanec

Trener: Slaven Batovanja

Igrač susreta: Dino Konjevod (Lukavec)

Nesretan poraz golom u posljednjom minuti doživjeli su domaćini na svojoj Lazini od drugoplasiranog Lukavca. Dobra nogometna izvedba Strmčana protiv gosta koji je u borbi za treću ligu okrunjena je s dva gola, krajem prvog dijela mrežu gostujućeg vratara Lutera otključao je Horvatinec, a u 54. minuti ponovni strijelac za Savu bio je Mršić. Iz oba rezultatska zaostatka goste je u život vratio Humeljak za čiju igru domaćini nisu imali lijeka. U 90. minuti, kada se očekivao posljednji sučev zvižduk, domaću obranu nespremnu je ulovio Konjevod i golom za 2:3 preusmjerio sve bodove u pravcu Lukavca.

Nakon 29. kola vode Ravnice sa 72 boda, 2. je Lukavec s 64, dok je Sava na 16. mjestu s 25 bodova.