4. kolo Paket24 Premijer lige

Prva momčad poražena, druga pobjednički

U 4. kolu Paket24 Premijer lige rukometaši Rudara poraženi su u Vinkovcima od Bjelin Spačve rezultatom 33:27. U redovima Rudara najefikasniji su bili Jakov Neralić i Fran Kasap sa po 7 pogodaka, dok je domaćine do pobjede predvodio Tin Kuže s 11 zgoditaka.

U 3. kolu I HRL-sjever druga momčad rukometaša Rudara pobijedila je u gostima momčad Novog Zagreba rezultatom 30:24. Najistaknutiji pojedinci u momčadi Rudara 2 bili su Dorian Gorički sa 7 i Fran Martinko sa 6 pogodaka.

Trenutno mladi Rudari zauzimaju 5. mjesto na ljestvici s 4 osvojena boda.

R.S.

2. kolu Druge hrvatske lige – zapad

"Lavice" i Sloga poražene kod kuće

Rukometašice Samobora u 2. kolu Druge hrvatske lige – zapad dočekale su ekipu Lokomotive Zagreb 2 i izgubile 26:34. Već do poluvremena gošće su imale 11 golova prednosti. Ela Rođak 7 golova, a po 5 Lorena Belanić i Valentina Perić u domaćim redovima, kod gošći nezaustavljiva Antea Čičak s 10 golova.

Igračice svetonedeljske Sloge poražene su na svom parketu od ekipe Poreča 30:36. Gostujuće igračice počele su stvarati prednost početkom drugog poluvremena, nakon što je prvih 30 minuta igre završilo 16:16, i tu prednost održavale do kraja. Marija Pelc zabila je 13 golova, a Lucija Tesar 7, dok je kod gošći čak 15 golova zabila Nikolina Kodan, a 10 Lana Pašalić.