2. HRL – sjever, 16. kolo RK Rudar 2 – RK Daruvar 51:26

Izrsni i u napadu i u obrani

2. HRL – sjever, 16. kolo
RK Rudar 2 – RK Daruvar  51:26

Rukometaši Rudara 2 bili su napadački izuzetno raspoloženi u susretu 16. kola 2. HRL – sjever. Goste iz Daruvara nadigrali su s 51:26. Već do poluvremena mladi Rudari su zabili 25 golova, a primili 14, da bi napadački u istom ritmu, a obrambeno još i bolje, nastavili u drugom poluvremenu.

Tomislav Grgečić zabio je 10 golova, Emanuel Šima Jurić 8, a po 5 Luka Barišić Jaman i Petar Stanić. Kod gostiju Emanuel Nino Fiala i Deni Fiala zabili su po 6 golova.

HRVATSKI KUP – 1/8 FINALA Spačva – Rudar 33:22

Jedanaest velikih golova razlike

HRVATSKI KUP – 1/8 FINALA
Spačva – Rudar  33:22

Rukometaši Rudara poraženi su u subotu, 18. veljače, u Vinkovcima od domaće Spačve u utakmici osmine finala Hrvatskog kupa s 33:22. Rudari su poveli 0:2 i u 8. minuti susreta imali 2:2, a sve ostalo bilo je na strani domaćina, koji su poluvrijeme okončali s 15:10.

U drugom dijelu igre, u 40. minuti, Spačva je otišla na nedostižnih +9 i do kraja mirno privela susret kraju.

U redovima Rudara najbolji strijelac bio je Jakov Neralić s 8 pogodaka, 4 je zabio Valentino Runtas, a po 3 Fran Suban i Vid Starčević.

2. HRL – ZAPAD, 13. KOLO Samobor – Karlovac 24:29

Neugodan poraz na domaćem parketu

2. HRL – ZAPAD, 13. KOLO
Samobor – Karlovac  24:29

Rukometašice Samobora nisu u subotu, 18. veljače, uspjele doći do pobjede. U "Bogumilcu" se igralo 13. kolo 2. HRL – zapad, u kojem su puni plijen uzele gostujuće rukometašice Karlovca.

Konačni rezultat susreta bio je 24:29, a ponovno se kao najbolja u redovima Lavica pokazala Tomica Curić, zabivši 6 golova.