Paket24 - Premijer liga, 8. kolo RK Rudar – GRK Varaždin 1930 28:23

Diktirali svoj tempo i pobijedili

Paket24 - Premijer liga, 8. kolo
RK Rudar – GRK Varaždin 1930  28:23

Rukometaši Rudara u 8. kolu Paket24 Premijer lige dočekali su Varaždin 1930 i slavili 28:23. Rudari su bolje ušli u susret i diktirali tempo većim dijelom prvog poluvremena kojeg su dobili s 3 gola razlike, 13:10. U nastavku domaća momčad razliku diže na 5 golova i tu je pitanje ostanka bodova u Rudama riješeno, jer se do kraja igralo gol za gol.

Sa 7 pogodaka najefikasniji u domaćim redovima bio je Valentino Runtas, Lovro Gaća je zabio 6, a Vladimir Gošić je upisao 14 obrana. Kod gostiju Fran Tomašić je zabio najviše, 6 pogodaka.

Rudar je na 4. mjestu prvenstvene ljestvice s 10 bodova, koliko imaju i Gorica i Dubrava na 3. i 2. mjestu.

2. Hrvatska rukometna liga – zapad, 7. kolo ŽRK Samobor – ŽRK Omiš 40:34

Očekivana pobjeda protiv Omišljanki

2. Hrvatska rukometna liga – zapad, 7. kolo
ŽRK Samobor – ŽRK Omiš  40:34

Lavice su u subotu, 5. studenoga, odigrale domaći susret 7. kola 2. Hrvatske rukometne lige zapad protiv posljednje ekipe na tablici, Omišlja, te slavile rezultatom 40:34.

2. HRL – sjever, 8. kolo RK Prelog – RK Rudar 2 30:37

Čista pobjeda u Prelogu

2. HRL – sjever, 8. kolo
RK Prelog – RK Rudar 2  30:37

U subotu, 5. studenoga, u sklopu 8. kola 2. HRL - sjever, momčad Rudara 2 gostovala u Prelogu te protiv istoimenog domaćina upisala visoku pobjedu 30:37.