Druga hrvatska rukometna liga – sjever, 19. kolo Medveščaka 2 - Rudar 2 28:36

Mladi Rudari uspješni i doma i u gostima

Druga hrvatska rukometna liga – sjever, 19. kolo
Medveščaka 2 - Rudar 2  28:36

Rukometaši Rudara 2 gostovali su u subotu, 26. ožujka, u Zagrebu kod Medveščaka 2 u derbi susretu 19. kola Druge hrvatske rukometne lige – sjever, a završilo je 28:36 za mlade Rudare. Gabrijel Bartolić s 10 golova i Vito Glivetić sa 6 predvodili su strijelce momčadi Rudara.

U 11. krugu 1 HRL U15 Rukometaši RK Rudara su na domaćem terenu ostvarili dvije pobjede:

RK Rudar - RK Dubrava 24:16

RK Rudar - RK PPD Zagreb 19:17

Druga hrvatska rukometna liga – zapad, 18. kolo Udarnik - Samobor 32:24

Težak poraz u Velikoj Gorici

Druga hrvatska rukometna liga – zapad, 18. kolo
Udarnik - Samobor  32:24

Rukometašice Samobora u 18. kolu Druge hrvatske rukometne lige - zapad gostovale su u subotu, 26. ožujka, u Velikoj Gorici kod Udarnika. Dvoboj za 5. mjesto prvenstvene ljestvice završio je 32:24 za domaću ekipu.

Početak utakmice nije sugerirao takav rezultat, jer Lavice su ušle odlično u susret, vodile do poluvremena 6 razlike, bilo je 12:18, početkom drugog imale su i 7 golova prednosti, da bi tada sve stalo. Domaće igračice počele su smanjivati zaostatak pa prelaze u vodstvo i na kraju upisuju uvjerljivu pobjedu, nakon što su drugo poluvrijeme dobile s 20:6.

Karla Brakus i Dora Kanceljak zabile su po 6 golova za Samobor.