Premijer liga – Liga za ostanak, 1. kolo Rudar – Bjelovar 32:26

Šest pogodaka Mihaela Trčka

Premijer liga – Liga za ostanak, 1. kolo
Rudar – Bjelovar 32:26

Važnu pobjedu zabilježili su u subotu, 19. veljače, rukometaši Rudara u 1. kolu Lige za ostanak u Premijer ligi. Na parketu sportske dvorane u Rudama domaćini su nadigrali ekipu Bjelovara s čak 6 golova razlike, rezultatom 32:26.

Šest pogodaka u pobjedu je ugradio Mihael Trčak, a po 5 pogodaka postigli su Lovro Gaća, David Špiler i Vid Starčević. U ekipi Bjelovara najefikasniji je bio Vanja Šehić s 8 pogodaka.

U sljedećem kolu momčad Rudara gostuje u Trogiru, a utakmica će se igrati 26. veljače.

R.S.

Rudara na dom2. hrvatska liga – sjever – 14. kolo Rudar - Trnovec 45:24

Mladi Rudari čvrsto drže 2. mjesto na ljestvici

Rudara na dom2. hrvatska liga – sjever – 14. kolo
Rudar - Trnovec  45:24

U subotu, 19. veljače, u 14. kolu Druge hrvatske lige - sjever druga momčad Rudara na domaćem parketu pobijedila je ekipu Trnovca rezultatom 45:24. Domaćini su već na poluvremenu imali 13 zgoditaka prednosti pa su u nastavku i svi ostali igrači s klupe dobili prigodu za pokoji gol.

Stanić i Jurić sa 7, Bartolić i Delišimunović sa 6 te Grgečić s 5 i Suban sa 4 pogotka, bili su najefikasniji u redovima mladih Rudara.

Rudar 2 je i dalje na 2. mjestu prvenstvene ljestvice s 20 bodova, a u sljedećem, 15. kolu, očekuje ga gostovanje u Ludbregu kod istoimenog domaćina.

T.I. Rudara na domaćem parketu pobijedila je ekipu Trnovca rezultatom 45:24

aćem parketu pobijedila je ekipu Trnovca rezultatom 45:24