Druga hrvatska liga – sjever - 12. kolo Petrinja – Rudar II 26:31

Uvjerljiva pobjeda mladih Rudara

Druga hrvatska liga – sjever - 12. kolo
Petrinja – Rudar II 26:31

U prvenstvenom nadmetanju 12. kola Druge hrvatske lige – sjever rukometaši druge momčadi Rudara zabilježili su pobjedu u Petrinji protiv istoimenog domaćeg sastava rezultatom 31:26.

Na otvorenju nove dvorane, pred prepunim gledalištem, mlada ekipa Rudara loše je ušla u utakmicu protiv iskusnog domaćina te je u većem dijelu igre zaostajala i 4 gola razlike. Sredinom drugog poluvremena Rudari sustižu prednost domaćina i u posljednjih 5 minuta utakmice ulaze s prednošću od 5 golova razlike, koju su sačuvali do kraja.

U redovima Rudara 2 najefikasniji su bili Gabrijel Bartolić s 8 i Tomislav Grgečić sa 7 pogodaka.

Momčad Rudara 2 sada je na 4. mjestu ljestvice sa 16 bodova, koliko ima i druga momčad Sesveta na 3. mjestu, dok je vodeća ekipa Rugvice s 24 osvojena boda.