2. HRL – zapad, 4. kolo ŽRK Rudar Labin – ŽRK Samobor 36:24

Protiv vodećih nije išlo

2. HRL – zapad, 4. kolo
ŽRK Rudar Labin – ŽRK Samobor  36:24

Rukometašice ŽRK Samobora gostovale su u subotu, 15. listopada, u Labinu u 4. kolu 2. HRL - zapad. Protivnik im je bila vodeća ekipa lige Rudar, a na koncu je lider i slavio s 36:24.

Do poluvremena su Lavice još držale priključak, bilo je 16:13, no domaće igračice u drugom poluvremenu dižu razinu igre za konačnih plus 12.

Maja Kozlovec i Leonarda Kapetanović zabile su po 5 golova, a u redovima Rudara najučinkovitija je bila Natali Zahtila s 8 golova.

2. liga – sjever, 5. kolo Rudar 2 – Sesvete 2 27:27

U drami na kraju samo do boda

2. liga – sjever, 5. kolo
Rudar 2 – Sesvete 2  27:27

Rukometaši Rudara 2, u 2. ligi - sjever u subotu, 15. listopada, odigrali su susret 5. kola protiv momčadi Sesvete 2. Završilo je 27:27 u susretu u kojem su gosti dominirali u 1. poluvremenu te ga dobili s 3 razlike. U drugom poluvremenu mladi Rudari preokrenuli su rezultat i u samu završnicu ulaze s dva gola prednosti, međutim nerealizirani sedmerac u završnoj minuti te primljeni gol u posljednjim sekundama znače po bod za svaku momčad.

Emanuel Šima Jurić zabio je 8 golova, Fran Martinko 7, a kod gostiju najučinkovitiji je bio Ivan Čulo sa 7 golova.