Druga hrvatska liga – zapad, 15. kolo Samobor - Liburnija Opatija 34:27

Maja Kozlovec na čelu liste strijelaca

Druga hrvatska liga – zapad, 15. kolo
Samobor - Liburnija Opatija  34:27

Rukometašice Samobora u 15. su se kolu Druge hrvatske lige - zapad u subotu, 19. ožujka, u Sportskoj dvorani Osnovne škole Bogumila Tonija sastale sa sastavom Liburnije Opatije i slavile s 34:27. Domaće igračice su sjajno ušle u utakmicu i povele 7:2, no do kraja poluvremena gošće utakmicu vraćaju u neizvjesnost pa prvih 30 minuta igre završava prednošću Lavica 16:14.

U drugom poluvremenu domaće igračice dižu razinu igre, odlaze na 8 razlike i prednost drže do kraja susreta za osmu ovosezonsku pobjedu i 5. mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Maja Kozlovec zabila je 12 golova, Karla Brakus i Matea Katanec dodale su ih po 6 u redovima domaće ekipe, dok je kod gošći najefikasnija bila Mirna Brusić s 8 golova.

Spomenimo i da je s ovih 12 prvenstvenih pogodaka protiv gošći iz Opatije Maja Kozlovec stigla na na čelo liste strijelaca 2. HRL zapad s ukupno 108 pogodaka.

R.S.

Druga hrvatska liga – sjever, 17. kolo Rudar 2 - Dubrava 40:19

Mladi Rudari uvjerljivi na domaćem terenu

Druga hrvatska liga – sjever, 17. kolo
Rudar 2 - Dubrava  40:19

Rukometaši Rudara 2 su u 17. kolu Druge hrvatske lige - sjever bili domaćini ZG Dubravi i uvjerljivo slavili sa 40:19. Jan Škreb zabio je 6, a Gabrijel Bartolić 5 golova za Rudare koji su sad na 2. mjestu prvenstvene ljestvice.