2. hrvatska liga – zapad Udarnik - Samobor 29:22

“Lavice” na kraju završile kao sedme

2. hrvatska liga – zapad
Udarnik - Samobor  29:22

U Drugoj hrvatskoj ligi – zapad za rukometašice utakmicu posljednjeg, 22. kola, igračice Samobora odigrale su sinoć u Velikoj Gorici protiv Udarnika i izgubile 29:22.

Domaće igračice rezultatski su se počele značajnije odvajati nakon 20-ak minuta igre u prvom dijelu, a na odmor su otišle s 4 zgoditka prednosti što u nastavku susreta nisu ispuštale, a na kraju i povećale za sigurnu pobjedu.

Kod “lavica” su Lorena Belanić i Nika Kovač bile najefikacije sa po pet postignutih golova. Samoborske su prvenstvo okončale na sedmom mjestu ljestvice s 21 osvojenim bodom.

Svetonedeljska Sloga još je u četvrtak odigrala utakmicu u gostima protiv ekipe Ivanića i izgubila 45:24 te ovu sezonu završila kao posljednja na ljestvici, bez ijednog boda.