Odgođena utakmica Gorice i Rudara

Stariji na čekanju, mladi pobjednički

Utakmica 1. kola Lige za ostanak između rukometaša Gorice i Rudara, koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 18. veljače poslijepodne, odgođena je zbog nestanka električne energije pa se čeka novi termin.

Novu pobjedu upisao je pak Rudar 2 u 16. kolu 1. HRL Sjever. Već do 15. minute mladi Rudari su imali osjetnu prednost, a do poluvremena i 10 razlike, rezultat je bio 20:10. U nastavku Rudari rutinirano održavaju prednost, a razliku još povećavaju za konačnih 39:26 protiv Novog Zagreba.

Najefikasniji u redovima Rudara 2 bili su Emanuel Šima Jurić i Dorian Gorički sa 7 pogodaka te Adrian Ćosić sa 6, a na golu su odlični bili Mihael Bartolić i Antun Šarić s time da se Šarić čak upisao u strijelce.

13. kolo 2. HRL-zapad

Porazi Samoborki i Svetonedeljčanki

U 13. kolu 2. HRL-zapad rukometašice Samobora u zagrebačkoj Kutiji šibica poražene su od druge ekipe Lokomotive rezultatom 35:24.

U redovima “Lavica” najbolje su bile Dora Kanceljak s 9 i Rafaela Krilčić s 5 pogodaka, dok je kod Lokomotive prvo ime utakmice bila Lara Stanić s 10 pogodaka.

Nakon 13. kola Lavice su na 8. mjestu ljestvice s 10 osvojenih bodova.

Svetonedeljska Sloga u Poreču je izgubila od istoimenog domaćina 29:23 uz 8 golova Eme Majetić i 6 Lucije Tesar, dok je u redovima domaće ekipe najučinkovitija bila Corina Picco sa 8 golova.