17. kolo Druge hrvatske lige – zapad

“Lavice” bolje od Murvice, Sloga i dalje bez bodova

Rukometašice Samobora, u 17. kolu Druge hrvatske lige – zapad slavile su protiv Murvice 31:29.

Iako bi rezultat sugerirao neizvjesnu utakmicu, nije bilo tako, “Lavice” su preuzele kontrolu nakon izjednačenih uvodnih 10-ak minuta i do poluvremena se odvojile na 15:11. U nastavku su gošće iz Crikvenice u dva navrata stigle na dva gola zaostatka, ali su domaće igračice brzo suzbile svaku ambiciju gošći i novom mini serijom stigle do najvećih 6 razlike na ulasku u završnih 5 minuta utakmice za nove bodove.

Rafaela Krilčić sa 8 golova i Nika Kovač sa 7 bile su najučinkovitije u redovima “Lavica”, Lucija Švigač zabila je 5, Lorena Belanić i Dora Kanceljak po 4, Nika Horvat 2, a Ema Dravinec 1 gol.

Rukometašice svetonedeljske Sloge gostovale su kod vodeće Trešnjevke i izgubile 40:17. Lucija Tesar zabila je 6 golova, a Ana Žerdin 3 za Slogu koju u utorak, 19. ožujka u 20.30 u Sportskoj dvorani Osnovne škole Vladimira Deščaka čeka odgođeni susret 16. kola protiv Škole rukometa Karlovac.

Rukometašice Samobora sad imaju 14 bodova i na 8. su mjestu prvesntvene ljestvice, dok je Sloga posljednja, bez bodova.