Prva muška liga – 9. kolo KK Opus Puntamika – KK Samobor 74:78

Presudila izvrsna druga četvrtina

Prva muška liga – 9. kolo
KK Opus Puntamika – KK Samobor  74:78

Važnu pobjedu upisali su u subotu, 26. studenoga, Risovi u Zadru. U sklopu 9. kola Prve muške lige svladali su domaću Opus Puntamiku 78:74. Bio je to izrazito napet dvoboj u kojem je presudila druga četvrtina, koju su košarkaši Samobora dobili sa 6 koševa razlike.

U redovima Risova Kalpić je zabio najviše, 17 koševa, dok su Macner i Vranješ upisali 15 poena.

Paket24 Premier liga – 11. kolo RK Rudar – RK Metković Mehanika 26:27

Stigao i prvi poraz na domaćem terenu

Paket24 Premier liga – 11. kolo
RK Rudar – RK Metković Mehanika  26:27

U prepunoj dvorani u Rudama rukometaši Rudara u subotu, 26. studenoga, doživjeli su prvi domaći poraz u ovoj sezoni Paket24 Premier lige.

Metković Mehanika slavila je u susretu 11. kola s minimalnih 26:27. Imali su domaćini prednost od tri gola na poluvremenu i vodstvo od gola razlike dvije minute prije kraja susreta, međutim gosti, nošeni Ivanom Milasom koji je u pobjedu ugradio osam pogodaka, dolaze do slavlja u uzbudljivoj završnici. Ponovno je na golu Rudara bio briljantan Gošić, skupivši 14 obrana. U sljedećem kolu Rudar ide na gostovanje protiv Ribola Kaštele.

2. HRL – zapad, 10. kolo ŽRK Samobor – ŽRK Lokomotiva 2 29:28

Lavice brzo preokrenule vodstvo

2. HRL – zapad, 10. kolo
ŽRK Samobor – ŽRK Lokomotiva 2  29:28

U derbiju 10. kola 2. HRL zapad Lavice su u subotu, 26. studenoga, u svojoj dvorani u "Bogumilcu" svladale Lokomotivu 2 s 29:28. Sve do 11. minute susreta gošće su bile u prednosti, a rukometašice Samobora nakon izjednačenja više nisu Lokosicama dopuštale vodstvo.

Tomica Curić zabila je osam golova, Dora Kanceljak sedam, a valja spomenuti kako su Lavice do ove pobjede došle bez ponajbolje igračice Maje Kozlovec.

Druga liga – 11. kolo RK Rudar 2 – RK Dubrava 2 39:23

Uvjerljiva pobjeda mladih Rudara

Druga liga – 11. kolo
RK Rudar 2 – RK Dubrava 2  39:23

U uvertiri derbija kola Paket24 Premier lige, održanog u subotu, 26. studenoga, svoj su 11. ligaški susret odigrali mladi Rudari te upisali uvjerljivu pobjedu protiv Dubrave 2 - bilo je 39:23. Ponovno je Rudar 2 ravnomjerno rasporedio pucačke snage i učinak, gotovo svi iz zapisnika upisali su se u strijelce, a najraspoloženiji su sa šest pogodaka bili Mrkić i Glivetić.