Samoborci zabilježili i petu uzastopnu pobjedu

Risovi dogurali do 4. mjesta!

Samoborski košarkaški “Risovi” zabilježili su i petu uzastopnu prvenstvenu pobjedu u Prvoj muškoj ligi. Na gostovanju u Kaštel Sućurcu savladali su momčad Ribola Kaštela rezultatom 72:71!

Nakon odlično odigrane prve četvrtine Samoborci su imali prednost 24:17, a u drugoj dionici igre rezultat je bio izjednačenih 16:16. Nakon velikog odmora u trećoj četvrtini ponovo igra koš za koš, pa je taj dio igre završen 20:20. Posljednju četvrtinu Kaštelani pokušavaju dostići prednost “Risova” no na kraju ipak ne uspijevaju tako da samoborska momčad zasluženo pobjeđuje i preuzima 4. mjesto na ljestvici.

Prvo ime utakmice bio je Karlo Lukačić s 32 koša, 8 skokova i 6 asistencija, a uz njega kod “Risova” bolji od ostalih Lovro Mandalinić s 12 koševa i Mislav Majić s 10 koševa, te Kruno Simon s 14 skokova i 4 asistencije.

Kod ekipe Ribola Kaštela najefikasniji su bili Mario Krešić i Antonio Klepo s 19 koševa.