16. kolo Prve muške lige Samobor - Podstrana 99:65

Zasluženi pljesak za devetu pobjedu

16. kolo Prve muške lige
Samobor - Podstrana 99:65

Ozbiljnim pristupom i vrlo angažiranom igrom košarkaši Samobora potvrdili su ulogu favorita u utakmici 16. kola Prve muške lige pobijedivši momčad Podstrane s uvjerljivih 99:65. Na poluvremenu su “Risovi” imali 10 koševa prednosti, na kraju 3. četvrtine imali su plus 19 pa su u završnoj dionici mirno priveli susret završetku.

Trener Gjuro Simon dao je priliku svim raspoloživim igračima da participiraju u ovom dvoboju, a oni su je iskoristili na najbolji mogući način ostvarivši devetu prvenstvenu pobjedu nakon koje ih je publika u Samobor Areni nagradila dugotrajnim, zasluženim pljeskom.

Lovro Mandalinić zabio je 22 koša, Kruno Simon 16 uz 8 asistencija i 5 skokova, Bruno Levanić Kutni 13, a Karlo Lukačić 11 koševa uz 7 skokova i isto toliko asistencija. Kod gostiju najviše je zabio Bruno Udiljak, 15 koševa.

U slijedećem 17. kolu “Risovi” će ponovo biti domaćini i to zagrebačkoj Mladosti.