Memorijalni turnir u čast poginulim braniteljima Grada Ivanca

Sedam medalja za Samoborce

Sedam medalja za Samoborce -1

U sportskoj dvorani srednje škole u Ivancu održan je 15. Memorijani turnir u čast braniteljima Domovinskog rata grada Ivanca, a u organizaciji domaćeg karate kluba Ivanec.

Na memorijalu je nastupilo 511 natjecatelja iz 55 klubova Hrvatske, Mađarske i Slovenije, a među njima i mladi natjecatelji Karate kluba Samobor.

Osvojeno je ukupno sedam medalja, a najbolji je bio Jakov Udovčić koji je u svojoj kategoriji mlađih kadeta do 59 kg nadmoćno osvojio zlato s tri ostvarene pobjede.

Srebrnu medalju je osvojio u konkurenciji učenicka do 49 kg Ante Rogoznica, u istoj kategoriji je brončani bio Marko Udovčić.

Učenici do 34 kg David Milotić, do 44 kg Borna Šelja, te plus 54 kg Mihael Rešetar osvojili su brončana odličja kao i Jakov Udovčić u konkurenciji kadeta do 57 kg.

Nastupili su još Nina Šunjić, Fran Jaklenec, Kovačić Nikola, Luka Milotić, Lukas Runtas i Karlo Đermanović, koji ovog puta nisu uspjeli osvojiti odličje, ali su prikazali dobre borbe.