Pomoćnici: Horvatić i Lešković (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Dizdarević(12), 1:1 Sapanjoš(80), 1:2 Dizdarević(84)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Jović, Prahin, Filipović, Crnjac, Jež (od 68. Džolić), Valjak (od 46. Kukolja), Škutin (od 80. M. Holetić), Franjčević (od 75. Masnjak), Vučur, Sapanjoš (od 88. Penezić)

TOP: Maglica, Gabrica, Krnjas, Živko, Holetić (od 86. Cvetković), Pagadur, Mlinarić, Dizdarević, Stanić, Hercigonja, Levanić

Trener: Tomislav Čaleta

Crveni karton: Levanić(80)

Igrač utakmice: Aldin Dizdarević (TOP)

U susjedskoj borbi davljenika kojem su nasušno potrebni bodovi i gosta koji uživa u sredini tablice puni plijen odlazi put rasterećenog TOP - a u Kerestinec. Igrači Tomislava Čalete bolje su započeli meč i u 12. minuti Dizdarević pravodobnu dubinsku loptu pretvara u 0:1. Domaćini napadaju stihijski i bez prevelike opasnosti za vrata Maglice sve do posljednjih desetak minuta, kada u Orešju slijede prava uzbuđenja. Prvo u 80. sudac Šantolić nakon igre rukom u gostujućem šesnaestercu pokazuje na bijelu točku i isključuje Levanića pa gosti ostaju s igračem manje. Sapanjoš izvodi najstrožu kaznu koju mu u prvom pokušaju Maglica brani, a popravni pokušaj domaće krilo ipak pretvara u 1:1. I kada se očekivao potpuni rezultatski preokret brojnijeg domaćina, „odbijanac“ nakon ubačaja završava na nozi Dizdarevića koji po drugi puta matirao domaćeg vratara Gudževića za zasluženo slavlje momčadi iz Kerestinca.

Nakon 23. kola (dvadeset odigranih susreta) vodi Bistra s 55 bodova, drugi je Lukavec s 51, TOP je šesti s 32, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu sa 16 bodova.

1. županijska liga zapad – 23. kolo

NOGOMET - Zrinski "pregazio" Breganu

Mladost (KS) – Sloga (B) 2:0

(Ložnjak '11, Stunja '72)

Zrinski – Bregana 5:0

(Ištuk '5, '7, '32, F. Vrančić '40, Šmanc '87)

Klokočevac – Tigar Rakitje 2:1

(Beloša '10, Kos '77; Martinčević '72)

Novaki – Rakov Potok 4:2

(Bencalić '25, '30, Trupec '28, Borić '67; Jakopec '8, Hasanović '60)

Dinamo (O) – Bestovje 3:0

(Tandarić '23 – 11m, Braje '27, Golubić '66)

Nakon 23. kola (dvadeset i dva odigrana susreta) vodi Zrinski s 47 bodova, druga je Mladost (KD) s 44 boda, Klokočevac je peti s 34 boda, osmo je Bestovje s 30, deveto Tigar Rakitje ima 28 bodova, Novaki su deseti s 27, Bregana je dvanaesta s 26, dok je Sloga (B) na trinaestom mjestu s 23 boda.