Pomoćnici: Mazal i Hendak (oba iz Vrbovca)

RUGVICA: Andrijanić, Mišković (od 90. Kriste), F. Majić (od 84. R. Majić), Kojundžija, Mizan, I. Fišter, Stanić (od 76. Stipić), Džido, K. Fišter, Salatović, Vranek

Trener: Matej Golubić

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Jović (od 86. Valjak), Filipović, Crnjac, Holetić, Kukolja, Kovačević, Jež (od 86. Malečić), Škutin, Vučur, Sapanjoš

Trener: Marko Malečić

Igrač susreta: Kruno Fišter (Rugvica)

Minimalnom pobjedom Rugvičani nanijeli su drugi uzastopni poraz momčadi Sloge u proljetnom dijelu prvenstva. Trenutak odluke zbio se u 75. minuti kada Fišter nadmudruje Gudževića i svojoj momčadi donosi gol vrijedan tri boda.

TOP – Dinamo (J) 4:1 (3:0)

Na krilima Jukića

Sudac: Čužić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Sakoman (Zagreb) i Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Jukić(14), 2:0 Jukić(21), 3:0 Dizdarević(41), 3:1 Pinheiro(51), 4:1 Stanić(53)

TOP: Maglica, Krnjus, Holetić, Pagadur (od 79. Cvetković), Lončarić, Dizdarević, Jukić, Stanić (od 58. Sekulić), Brglez (od 62. Levanić), Hercigonja (od 70. Blažević), Živko

Trener: Tomislav Čaleta

DINAMO JAKOVLJE: Kompes, Škrlin, Petir, Bjelobradić, Malić, Vrabec (od 66. Suhina), Vidaković, Herić (od 46. Frkanec), Jukić, Horvat, Pinheiro

Trener: Davor Debogović

Igrač susreta: Jukić (TOP)

Poraz u prošlom kolu nogometaši iz Kerestinca popravili su u ovom uvjerljivom pobjedom nad Dinamom iz Jakovlja. Već nakon prvih 45 minuta pobjednik je bio poznat – raspoloženi Jukić s dva pogotka do 21. minute trasirao je put prema trobodu, a do odlaska na odmor domaću prednost učvrstio je Dizdarević novom loptom u mreži gosta. Jakovljani do zraka dolaze u 51. kada Pinheiro smanjuje na 3:1, ali samo dvije kasnije i najmanju nadu u rezultatsku neizvjesnost briše Stanić konačnim pogotkom za 4:1.

Nakon 18. kola (17 odigranih susreta) vodi Lukavec s 42 bodova, druga je Bistra s 40, TOP je šesti s 26, dok je Sloga (O) na šesnaestom mjestu s 9 boda.