SENIORI – II. liga Centar – 2. kolo Sesvete : Samobor 67:92 (37:50) (22:24, 15:26, 15:19, 15:23)

KOŠARKA - Josip Škara briljirao!

SENIORI – II. liga Centar – 2. kolo
Sesvete : Samobor  67:92 (37:50) (22:24, 15:26, 15:19, 15:23)

SAMOBOR: Josip Škara 25, Bruno Levanić-Kutni 15, Mateo Gionechetti-Prahin 12, Tomislav Đurinović 10, Niko Gril 8, Lovro Mandalinić 7, Dario Gazić 6, Bruno Srabotnak 5, Vanja Miletić 4, Karlo Filipović, Luka Žilić, Marko Šilobod; Trener: Marin Sedlar

SESVETE: Dario Papak 19, Antonio Mišić 9, Ivan Radman 9, Mirko Semren 7, Karlo Findri 7, Mislav Oršanić 7, Franko Dugandžić 3, Nikola Raguž 2, Ivan Perković 2, Luka Dušak 2, Luka Marić 0, Filip Torić; Trener: Tomislav Vouk

Košarkaši Samobora u derbiju 2. kola II. lige Centar u gostima protiv ekipe Sesveta uvjerljivo su slavili rezultatom 67:92.

U prvoj četvrtini ekipe se izmjenjuju u vodstvu, da bi u drugoj dionici Samoborci krenuli silovito i serijom od 18 koševa otišli na 21 koš prednosti 43:22. Do kraja utakmice Samoborci rutinski održavaju prednost koja se nije spuštala ispod 13 razlike, a pred kraj utakmice postižu i najveću prednost na utakmici od 25 koševa razlike. Ovom pobjedom Samoborci su napravili veliki korak k osvajanju naslova lige.

Kod Samoboraca briljirao je razigravač Josip Škara, ubacivši u samo 24 minute igre 25 koševa, a uz njega odlično su odigrali Bruno Levanić-Kutni s 15 i Mateo Gionechetti-Prahin s 12 koševa.

Kod Sesveta najučinkovitiji je bio Dario Papak s 19 koševa.