SENIORI – II. liga Centar – 4. kolo Medveščak : Samobor 75:109 (39:46) (23:24, 16:22, 22:29, 14:34)

KOŠARKA - Slomili ih u zadnjoj četvrtini

SENIORI – II. liga Centar – 4. kolo
Medveščak : Samobor  75:109 (39:46) (23:24, 16:22, 22:29, 14:34)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 25, Mateo Gionechetti-Prahin 23, Tomislav Đurinović 18, Niko Gril 17, Bruno Srabotnak 11, Vanja Miletić 7, Dario Gazić 4, Marko Šilobod 2, Luka Žilić 2, Josip Škara; Trener: Marin Sedlar

MEDVEŠČAK: Lovre Maloča 28, Luka Sunara 17, Demian Balaško 10, Roko Budić 8, Marin Matija Savin Belas 6, Mateo Šuljić 4, Fran Došen 2, Marko Sandalj, Božo Ivanković, Ivan Majdandžić, Dominik Leško. Trener: Mario Maloča

Košarkaši Samobora u 4. kolu II. lige Centar pobijedili su u gostima ekipu Medveščaka rezultatom 75:109.

U samoj završnici prvog poluvremena nakon izjednačene igre Samoborci s 3 ubačene trice dolaze do vodstva od 46:39.

U drugom poluvremenu Samoborci se i dalje svojski trude da slome otpor domaćina, što im je uspjelo tek u zadnjoj četvrtini kada nakon odličnih obrana i brzih kontranapada pogađaju u serijama za na kraju uvjerljivu pobjedu.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Bruno Levanić-Kutni s 25 i Mateo Gionechetti-Prahin s 23 koša, ali koji je bio i prvi skakač utakmice s 13 skokova te se istaknuo i efektnima zakucavanjima i alley oop-ovima.

Kod Medveščaka najučinkovitiji je bio Lovre Maloča s 28 koševa.