Otvoreni Matsushima kup Poljske 2018. – Wasilkow, 12. svibnja

KYOKUSHIN - Lijepi uspjesi naših

Na otvorenom Matsushima kupu Poljske održanom 12. svibnja u Wasilkowu nastupili su i predstavnici Hrvatskog kyokushinkai saveza Alen Ćosić, Mateo Ćosić, Barbara Kranjčec i Nika Šemeš iz svetonedeljske Domenice te Lovro Mihelić iz samoborskog Fortisa, klubova članica IKO Matsushima Hrvatska.

Alen je osvojio 1. mjesto, a Mateo 2., nakon što su se našli u finalu kategorije kadeta do 50 kg do kojeg su došli nadmoćnim pobjedama u prethodna dva kola.

Barbara je osvojila 2. mjesto u kategoriji kadetkinja +50 kg, dok je Nika zauzela 3. mjesto u kategoriji mlađih juniorki +55 kg.

Lovro je nastupio u kategoriji seniora +80 kg, gdje je osvojio 2. mjesto.

Album fotografija pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia, a više o radu klubova Domenica Sveta Nedelja i Fortis Samobor saznajte na web stranici www.karate-kyokushinkai.hr.

S.S.

FOTO: Lovro, Nika, Alen, Mateo i Barbara u društvu svojih trenera senseija Tome Fabekovca, Vladimira Sekelja i Ivice Stanića te shihana Romana Kucfira i Sergeja Lukyanchikova

Članovi BBK Šišmiš vozili u Sloveniji i Hrvatskoj

BICIKLIZAM - Skupljaju medalje i iskustva

U subotu, 12. svibnja, u Kamniku (SLO), na utrci SloXcup nastupili su Jan Horvat, Ruben Ahola i Darko Jelečki. Jan je bio odličan u kategoriji do 7 godina i osvojio 2. mjesto. Ruben je bio 32. u kategoriji do 15 godina, dok je Darko bio prvi i jedini među rekreativcima.

Također u Kamniku, ali u nedjelju, u kategoriji kadeta nastupili su Fran Bošnjak i Luka Lacković. Fran je bio odličan 4., dok je Luka završio na 16. mjestu.

Osim Kamnika, u nedjelju je u Crikvenici održano nacionalno prvenstvo u XC maratonu. Nastupili su juniori Larisa Bošnjak i Martin Kotarski, kadet Leon Šoić te rekreativci Božo Novačić i Darko Jelečki. Larisa je zauzela odlično 2. mjesto, a Martin se plasirao na 7. mjesto.

Leon i Božo su probušili sve gume koje su imali, ali unatoč tome Božo Novačić je završio utrku na 12. mjestu, dok je Darko Jelečki bio odličan 2.

Bravo svima. Sljedeća stanica je XCO Banovo Brdo u Baranji, 27. svibnja.