KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 14. kolo Fortuna : Samobor 43:63 (18:37) (13:9, 5:28, 13:12, 12:14)

KOŠARKA - Ponovno odigrali maestralno!

KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 14. kolo
Fortuna : Samobor  43:63 (18:37)  (13:9, 5:28, 13:12, 12:14)

KK SAMOBOR: Zorko 12, Knezović 20, Milakara 8, Matović 6, Spaseski Baburek 4, Šoštarić 11, Pecić 2; Trener: Marin Sedlar

KK FORTUNA: Mandić, Tursan, Grubišić 3, Prtenjača 13, Hrsto 9, Brcković 4, Juričić 9, Modrić 4, Bogović, Kuhner, Mršo 1; Trener: Jurica Hegeduš

Kadeti Samobora u posljednjem 14. kolu lige pobijedili su u gostima ekipu Fortune iz Zaprešića rezultatom 43:63. U derbiju kola sastali su se neporažena ekipa Samoboraca i ekipa Fortune tek s jednim porazom od Samoboraca od 11 koševa razlike iz prvog dijela natjecanja. Sam početak utakmice pripao je Fortuni, koji su do kraja prve četvrtine poveli s 4 koša razlike i time još uvijek bili u igri za osvajanje naslova lige.

Međutim, u drugoj četvrtini Samoborci su odigrali maestralno, bez greške, nakon odličnih obrana iz brzih kontranapada natrpali su koš domaćina za nedostižnih dvadesetak koševa prednosti i time su praktički bez poraza osvojili kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije.

Kod Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Knezović s 20, Zorko s 12 i Šoštarić s 11 koševa, a kod Fortune Prtenjača s 13 koševa.