30. Međunarodni kup Mladosti - Ivanić-Grad, 11. veljače

KARATE - Dobar nastup najmlađih karatista

U nedjelju, 11. veljače, održan je 30. jubilarni Međunarodni kup Mladosti u Ivanić-Gradu. Natjecanje je okupilo 558 natjecatelja iz 4 države. U odličnoj organizaciji sve je proteklo u najboljem redu i prema planiranoj satnici, što i nije prečest slučaj na karate natjecanjima. Samoborski karatisti su nastupili s najmlađim snagama i osvojili ukupno 8 medalja.

U konkurenciji kata medalje su osvojili: Andrija Vuksanović (cicibani B) 2. mjesto, Melani Đukić (cicibanke B) 2. mjesto, Patrik Peld (ml. učenici B) 3. mjesto, Luka Lučić (učenici B) 3. mjesto i Tia Blažević (učenice B) 3. mjesto.

U konkurenciji mladih boraca medalje su osvojili: Borna Šunjić, učenici -38 kg 3. mjesto, Ana Terihaj, učenice -44 kg 3. mjesto, Jan Henč, ml. kadeti -48 kg 3. mjesto.