Konjice Horse Cup - Slovenske Konjice

Velik uspjeh u Sloveniji - Sadei dvostruka titula

Velik uspjeh u Sloveniji - Sadei dvostruka titula-1

U subotu, 7. svibnja, malobrojčana ekipa Karate kluba Samobor sudjelovala je na 4. po redu Horse Cupu koji je okupio respektabilan broj natjecatelja, čak 550 iz 75 klubova koji su pristigli iz 8 država.

U seniorskoj konkurenciji nastupila je Sadea Bećirović, koja je nadmoćno slavila u težinskoj kategorji preko 68 kg, a isto tako je nastupila i u apsolutnoj kategoriji, u kojoj je također dominantno osvojila 1. mjesto.

Sadei je ovo bila zadnja provjera prije odlaska na Prvenstvo Europe, koje će se održati u turskom Gaziantepu od 26. do 29. svibnja.

Odličan je bio u Slovenskim Konjicama i junior Jan Katanec, koji je osvojio brončano odličje u kategoriji preko 76 kg. Jan iz dana u dan pokazuje napredak i od njega se mogu očekivati visoki sportski rezultati koji su bili usporeni radi pandemije i nedostatkom natjecanja.