Prvenstvo Zagrebačke županije, Ivanić-Grad

17 medalja za karateke Bregane

Na Prvenstvu Zagrebačke županije za mlađe kategorije u Ivanić-Gradu u nedjelju, 9. listopada, nastupilo je oko 240 natjecatelja iz 8 klubova.

Članovi Karate kluba Bregana imali su odličan nastup i osvojili 17 medalja u borbama (4 zlata, 6 srebra i 7 bronci).

Najuspješniji je bio Tin Svinjarić, koji se okitio zlatnim medaljama u kategoriji mlađih kadeta i kadeta.

Sjajan nastup imala je Emilija Mustafić, koja je izborila zlato i srebro u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja.

Erna Pjajčik je odličnim borbama osvojila zlato i srebro u kategoriji učenica 9-10 i 11-12 godina.

Tina Kos je osvojila dva srebra u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja.

Lana Grdović je osvojila srebro i broncu u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja.

Mia Lovreković se okitila s dvije bronce u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja.

Dolores Vrbančić je osvojila srebro u kategoriji učenica 11-12 godina.

Alisa Jurjević je osvojila broncu u kategoriji mlađih kadetkinja (13-14 god.).

Marta Gavrić je osvojila broncu (učenice 11-12 god.).

Lara Svinjarić je osvojila broncu (učenice 11-12 god).

Dino Devetak je osvojio broncu (učenici 11-12 god.).

Za tjedan dana će se održati Prvenstvo Hrvatske u borbama pa je ovo natjecanje poslužilo mladim sportašima kao odlična provjera sportske forme.