Hungarian Open Grand Prix 2022 - Budimpešta

Stopostotni učinak raspoloženih Samoboraca

Stopostotni učinak raspoloženih Samoboraca -1

U Budimpešti je 12. studenoga održan prestižni karate turnir Hungarian Open Grand Prix 2022, koji je okupio 925 natjecatelja iz 108 klubova i 17 država.

Na turniru je nastupilo i troje natjecatelja Karate kluba Samobor, koji su ostvarili odlične rezultate te prezentirali vrhunski karate.

Jan Katanec je bio na visokoj razini te se u konkurenciji juniora preko 76 kg plasirao u finale, u kojem je, nažalost, izgubio od domaćeg natjecatelja te tako osvojio srebrno odličje.

Iskra Majsec se nakon ozljede i podužeg razdoblja oporavka vratila u natjecateljski pogon te je u konkurenciji juniorki do 53 kg osvojila brončano odličje.

Dino Šimunec je nakon svjetskog prvenstva odradio ovaj turnir na nižoj razini od uobičajene, ali je i s takvim pristupom osvojio brončano odličje u konkurenciji mlađih seniora do 75 kg.