2. kolo Druge hrvatske lige – zapad Sisak – Samobor 24:27

Vodile od početka do kraja

Vodile od početka do kraja-1

Rukometašice Samobora pobijedile su 2. listopada u 2. kolu Druge hrvatske lige – zapad u Sisku domaće rukometašice rezultatom 27:24.

Lavice su krenule odlučno, ne dopuštajući domaćim igračicama bilo kakvo rezultatsko odvajanje, a prednost nisu iz ruku ispuštale do kraja utakmice.

Posebno je raspoložena bila Karla Brakus sa sedam pogodaka, efikasna je bila i Lorena Belanić sa šest golova, a Maja Kozlovec postigla je pet pogodaka.

U 3. kolu Samoborke će u subotu, 9. listopada, ugostiti sastav Ivanića.

Dva boda za iskusniju Dubravu-1

U subotu, 2. listopada, rukometaši Rudara upisali su i drugi poraz, ovaj put od momčadi Dubrave.

U utakmici u kojoj je rezultat u najvećem dijelu bio "u egalu" presudila je završnica, koja je otišla na stranu gostiju za konačni rezultat 21:24.

Na poluvremenu su Rudari vodili 10:8, a u nastavku se niti jedna momčad nije uspjela odvojiti na znatniju razliku pa se u završnih 10 minuta susreta ušlo sa 17:17. Miniserijom Dubrava odlazi na dva gola razlike, a pred kraj su uspjeli i povećati prednost.

Po četiri pogotka postigli su Maksimilijan Jurić i Andrej Trčak, a Josip Žitković imao je 11 obrana.