Paket24 Premijer liga - 12. kolo Rudar - Gorica 31:31

Osvojili bod "velik kao kuća"

Paket24 Premijer liga - 12. kolo
Rudar - Gorica  31:31

Rukometaši Rudara podijelili su 3. prosinca bodove s momčadi Gorice. Konačan rezultat bio je 31:31, a poluvrijeme 18:14 za goste.

Rudari su do boda došli zgoditkom Mateja Štajnklera u posljednjoj sekundi utakmice, u kojoj su Goričani od samog početka imali rezultatsku prednost, a do prvog izjednačenja domaćini su uspjeli doći tek u 49. minuti ove borbene utakmice. Rezultat, nažalost, nisu uspjeli preokrenuti u svoju korist, no i bod je "velik kao kuća".

Najviše pogodaka, 10, za Rudare je zabio Maksimilijan Jurić, Matej Štajnkler 7, a Vid Starčević 5.

R.S.

2. liga – zapad - 11. kolo Škola rukometa Karlovac - Samobor 27:29

Iz Karlovca donijele dva vrijedna boda

2. liga – zapad - 11. kolo
Škola rukometa Karlovac - Samobor  27:29

Rukometašice Samobora vratile su se iz Karlovca s nova dva boda. Lavice su protiv ekipe Škole rukometa Karlovac slavile s 29:27 u susretu u kojem je prvo poluvrijeme bilo izjednačeno, da bi u drugom naše rukometašice imale korak prednosti i 15-ak minuta prije kraja držale 3 gola prednosti.

Tada domaće igračice rade seriju 4-0 i u samu završnicu se ulazi igrom gol za gol, na kraju bez prednosti za ijednu ekipu u posljednje 3 minute. Ipak, na samom kraju Kozlovec je realizirala dva sedmerca za peti prvenstveni trijumf Lavica.

Maja Kozlovec na kraju je susret završila s 11 golova, a Dora Kanceljak i Lorena Belanić dodale su po 5.

Pred rukometašicama Samobora još je odigravanje odgođene utakmice protiv Zaprešića, 12. prosinca, a u slučaju pobjede protiv ekipe sa začelja ljestvice i poklope li se ostali rezultati, polusezonu bi mogle završiti čak na 3. mjestu.