Pomoćnici: Marčetć (Zagreb) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Letinčić(68 – 11m), 1:1 Hasanović(89)

NOVAKI: Rebrović, Genus (od 57. Softić), Barač (od 57. Gajšek), Janjić, Fabek, Barbarić (od 89. Žerjav), Gotal, Alitović (od 52. Marković), Borić (od 46. Letinčić), Rasi, Ivanović

Trener: Hrvoje Petković

MLADOST KLINČA SELA: Knežević, Blažinčić, Kelečić, Sirovica, Matulin, Bušić, Botički, Hasanović (od 46. Carin), Kegljević (od 89. Jakšić), Stunja (od 80. Marinović)

Igrač utakmice: Mario Rebrović (Novaki)

Izjednačen susret u Novakima donio je svakoj momčadi po bod i taj rezultat je ujedno i najravnopravniji. Prvi dio zaključen je bez pogodaka, najzaslužnije za to su čvrste obrane na čelu s golmanima. Nastavak susreta donosi prednost domaćinu jer je s bijele točke bio precizan Letinčić. Gosti uzimaju bod duboko na kraju susreta kad za 1:1 pogađa Hasanović.

Bregana – Rakitje 1:2 (1:1)

Gosti zasluženo do tri boda

BREGANA - Igralište Grabice

Sudac: Rukšač (Jakovlje)

Pomoćnici: Žiljak i Jukić (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Ćosić (21 – 11m), 1:1 Brekalo(30), 1:2 M. Barun(52)

BREGANA: Divković, Andabak, Horvat, Kasalo (od 46. Bugarski), Stanec (od 61. Lehpamer), Ladan, Celizić, Ćosić, Sodič, Škvorc (od 61. Benković), Runtas (od 20. Prelec)

RAKITJE: Čičak, L. Dorotić, Golub, Pavlović (od 65. Ačkar), Stanić, M. Barun (od 55. K. Barun), Pavić (od 75. Sinković), Horvatek, Ivanović (od 90. Prevendar), Bekić, Brekalo (od 46. Jukić)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Krešimir Barun (Rakitje)

Prema prikazanoj igri kroz svih 90 minuta, gosti iz Rakitja zasluženo su se vratili iz rezultatskog minusa i odnijeli sva tri boda iz Bregane. Unatoč boljoj igri Rakitja, domaćini s bijele točke dolaze do prednosti u 21. minuti. Gosti ruše Sodiča u svojih 16 metara, a sigurni realizator je Ćosić. Prednost Bregane trajala je samo desetak minuta, a onda Brekalo topovski posprema lotu iza Divkovića. Početkom nastavka jednu upotrebljivu loptu u 1:2 pretvara Barun, a do kraja susreta obje momčadi po jednom pogađaju okvir vrata pa se rezultat više ne mijenja.

BSK – Zrinski 1:3 (1:1)

Uzeli skalp vodećima!

BRDOVEC – Igralište BSK - a

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 1:0 Stipković(24), 1:1 Draclin(44), 1:2 Draclin(48), 1:3 Mihelčić(90 – 11m)

BSK: Habazin, Matić (od 58. Mejdanžić), Raci (od 46. Mujčin), Dujaković, Zovko (od 85. Kuna), Bjelobradić, Ivanic (od 69. Pavić), Šušak, Ivanković, Haramina, Stipković

Trener: Davor Debogović

ZRINSKI: Vitko, Horvat, Ramić, Vrančić, Ištuk, Šicl, Žganjer, Murić (od 44. Mihelčić), Župančić (od 67. Horvat), Hainešek (od 90. Jagodić), Draclin

Crveni karton: Bjelobradić(90)

Igrač utakmice: Miroslav Vitko (Zrinski)

Igrači Zrinskog uzeli su skalp vodećoj momčadi lige i to na njihovom terenu. Početak susreta to nije sugerirao jer je u 24. minuti Stipković pogodio za domaće slavlje. Tik pred kraj prvog dijela Draclin poravnava na 1:1, a isti igrač početkom nastavka donosi potpuni rezultatski preokret. Domaćini nakon rezultatskog minusa kreću u lov na bod, ali im je taj lov ostavio previše propuha u obrani koji su farkaševčani iskoristili u 90. minuti kada je jedna kontra završila jedanaestercem kojeg je u 1:3 pretvorio Mihelčić za konačno slavlje igrača Zrinskog.

Dinamo (J) - Klokočevac 3:0

Nakon 7. kola vode BSK, Sutla, Rakitje i Zrinski sa po 16 bodova, Novaki su osmi s 11, Bregana je jedanaesta s 8, Novaki su sedmi sa 6 bodova, dok je Klokočevac na 16. mjestu s 2 boda.

STOLNI TENIS - 1. otvoreni turnir Zagrebačke županije za mlađe uzraste

Samoborci izvrsni u Velikoj Gorici

U Velikoj Gorici je 23. rujna održan 1. otvoreni turnir Zagrebačke županije za mlađe uzraste u stolnom tenisu. Nastupilo je četrnaest samoborskih igrača i igračica. Osvojena su dva zlata, dvije bronce i dva četvrta mjesta.

Zara Ilić u kategoriji najmlađih kadetkinja i Katarina Žitković u kategoriji kadetkinja bile su zlatne. U kategoriji mlađih kadetkinja Zara Ilić je bila treća, a Klara Znika četvrta. Među kadetkinjama Anamarija Hribar je bila treća, a u kategoriji najmlađih kadeta Petar Znika četvrti.

U subotu 29. rujna počinju ligaška natjecanja. Seniori Samobora u 17 sati gostuju u Jastrebarskom, a kadeti u Zaboku.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 7. kolo

Mraclin - TOP 5:0 (3:0)

Jednosmjerna utakmica

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Milašinčić

Pomoćnici: Šabić (oba iz Jastrebarskog) i Jovančević (Mičevec)

Strijelci: 1:0 Škrinjarić(16), 2:0 Krpačić(28 – 11m), 3:0 M. Rus(44), 4:0 D. Rus(78), 5:0 Živčić(81)

MRACLIN: Voštinić, Škrinjarić, Lučić, Dandić (od 41. Pejak), Šandor, Roksandić, Krpačić (od 77. Pomahač), Živčić, Jandrić (od 81. Cetić), M. Rus, Brebrić (od 66. D. Rus)

Trener: Marijan Dužić

TOP: Pipić, Lisec, Hodak (od 34. Tolić), Klingor, Novak, Vukas, Perić (od 49. Fabek), Parlov (od 56. Jakopec), Meglajec, Žimbrek, Pejić (od 50. Rogić)

Trener: Robert Regvar

Igrač utakmice: Marko Rus (Mraclin)

Jednosmjerna utakmica svih 90 minuta završena je visokom pobjedom domaćina. Već do prvog gola u 16. minuti (Škrinjarić) igrači Mraclina imali su tri dobre prilike za rano vodstvo. U 28. na 2:0 s kreča povisuje Krpačić, a prije odlaska na odmor u strijelce se upisuje Rus. U drugom dijelu domaćini su igrali punim tempom samo zadnjih 15 minuta pa iz tog vremena datiraju još 2 gola koje su postigli Rus i Živčić za konačnih 5:0.

Klas - Sava 0:1 (0:0)

Slavio gost na papiru

STRMEC – SC Lazina

Sudac: Malbašić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Brnjak (Bedenica) i Bergovac (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Drenški(59)

KLAS: Schreng, Celčić, Vidović, Kundih, Miljković, Antunović, Okić, Fišer (od 75. Santos), Furić (od 60. Lukić), D. Bedeković (od 82. M. Bedeković)

Trener: Mario Andračić

SAVA: Slavujević, Golubić (od 29. L. Radulj; od 50. Ovčariček), Drenški, Filipović, Rogić, J. Matošević (od 88. M. Kostanjski), M. Matošević, F. Kostanjski, Klobučar (od 58. Kočnar), Čakanić (od 90. M. Radulj), Martinčević

Crveni karton: Miljković(57)

Igrač utakmice: Tihomir Čakanić (Sava)

Zbog renoviranja igrališta u Mićevcu Klas i Sava zamjenili su domaćinstva pa je tako gost na papiru pred domaćom publikom slavio minimalnu pobjedu. Ne previše sadržajnih 45 minuta izbacilo je samo jednu šansu i to onu Kostanjskog čiji udarac brani Schreng. Početkom nastavka Martinčevićev udarac završava na prečki „domaće“ ekipe, a to je bio kao uvod za odlučujući trenutak susreta. Naime, upravo Martinčević u 57. bježi obrani Klasa pa ga Mljković kao zadnji igrač ruši što povlači crveni karton i jedanaesterac kao sankciju. S bijele točke precizan je bio Drenški. Do kraja susreta Sava nije imala s igračem više problema u očuvanju prednosti koju su mogli i povisiti da je Končar bio prisebniji pa da je s 5 metara pogodio mrežu, a ne okvir gola.

Nakon 7. kola vodi Laduč sa 16 bodova, drugi je Polet (B) s 15, dok su Sava i TOP na osmom i desetom mjestu sa po 10 boodva.