Pomoćnici: Grgurić (oba iz Brdovca) i Špoljar (Bistra)

DINAMO OKIĆ: Sablić, K. Tandarić, Falica, Razum (od 74. Balen), Lafter, Hrkač (od 90. Hasnović), Mesić (od 81. Kanazir), Kelečić, Rubinić, Lukić (od 63. Vulje), K. Tandarić

Trener: Goran Obradović

ZRINSKI TEHNOVENT: Vitko, Vrančić, Makarun, Ramić, Žganjer, Mandir, Kovačević, Draclin (od 65. Bencalić), Mataušić, Mihelčić, Horvat

Trener: Denis Murić

Igrač utakmice: Rajko Ramić (zrinski Tehnovent)

Utakmica u Kozlikovu protekla u neefikasnoj izvedbi obje momčadi pa su mreže mirovale svih 90 minuta. Zrinski je ovim bodom prekinuo stopostotni proljetni učinak, ali i dalje ostaje na četvrtom mjestu tablice.

Mladost (KD) - Bregana 2:1

Zaprešić - Bestovje 4:0 (1:0)

Teško s igračem manje

KUPLJENOVO – Igralište Zaprešića

Sudac: M. Lafter

Pomoćnici: B. Lafter (oba Novo Selo Okićko)

Strijelci: 1:0 Pokupec(40), 2:0 Brlek(48), 3:0 Tomić(75), 4:0 D. Galjanić(88)

ZAPREŠIĆ: Cingulin, M. Kuš, Brlek, Galjanić, Z. Kuš, Skomrak (od 68. Turkalj), Pokupec, Tomić, D. Galjanić, P. Kuš (od 83. Novosel), Martinko

Trener: Zdenko Kuš

BESTOVJE: M. Ačkar (od 77. M. Đurđević), Stopić, Miholić, Zeman, Lukač (od 46. Mat. Đurđević), I. Ačkar, babić, Kračić, Bekić, Ivanetić, Kapus (od 83. Tomić)

Trener: Gordan Copak

Crveni karton: Bekić (38)

Igrač utakmice: Nikola Brlek (Zaprešić)

U prvom poluvremenu bolji gosti za koje je dvije izgledne prilike promašio Bekić koji je sam sebe isključio u 38. minuti (naguravanje suca) i svoje suigrače ostavio na cjedilu. Do poluvremena brojniji domaćini dolaze u prednost da bi u nastavku s još tri gola potvrdili visoku pobjedu.

Sutla - Rakitje 3:0 (0:0)

Domaći "čekirali" čelo tablice

KLJUČ BRDOVEČKI – Igralište Sutle

Gledatelja 150

Sudac: Cikojević (Samobor)

Pomoćnici: Rešetar (Smerovišće) i Jankavić (Jagnjić Dol)

Strijelci: 1:0 Zovko(57), 2:0 Olovec(82), 3:0 Rautek(85)

SUTLA: Legan, Kušević (od 75. Marić), Dugandžić, Bršec, Leskovar (od 80. Gorgiev), Zovko, Žlebački, Maričević, Šintić (od 37. Rautek), Šikač, Lozar

Trener: Zoran Boch

RAKITJE: Dorotić, Jularić, Pavić, Sinković, Baksa, Mikek, L. Dorotić, Ivanović, Golub, Prevednar, Brekalo

Trener: Krešimir Barun

Crveni karton: Šintić(38)

Igrač utakmice: Ivan Legan (Sutla)

U Ključu Brdovečkom prvo su domaćini mogli do vodstva, ali penal Šintića u 25. minuti brani Dorotić. „Poklon“ domaćina na isti način je vratio Pavić u nastavku kad njegov elver skida Legan. Golovi padaju od 57., Zovko dovodi lidera lige do 1:0. U zadnjih 10 minuta Olovec i Rutek „čekiraju“ prvo mjesto Sutle, samo s bodom više od zahuktalog Klokočevca.

Novaki - Krašić 4:1 (1:0)

I treća pobjeda

NOVAKI – Igralište Novaka

Gledatelja 60

Sudac: Benković

Pomoćnici: Horvatić i Žiljak (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Avsec(8), 2:0 Letinčić(57), 2:1 Novosel(84), 3:1 S. Barač(89), 4:1 S. Barač(90)

NOVAKI: Rebrović, Tomić, Fistrić, Barbarić, Žerjav, Šarić (od 67. H. Petković), Gajšer, Avsec (od 65. Ivanović), Letinčić (od 70. S. Barač), Borić (od 71. K. Gržan), Softić

Trener: Vladimir Gržan

KRAŠIĆ: D. Tukić, Ilijanić, Šimatić, F. Penić,, Ferenčić, Zoretić, J. Tukić (od 73. Matko), Petković, Tuček, Cipuri, Mih. Novosel

Trener: Ivan Županac

Igrač utakmice: Slaven Barač (Novaki)

Derbi začelja pripao je domaćinima koji su do troboda stigli 4:1 pobjedom. Do 1:0 Novaki dolaze golom Avseca već u 8. Minuti, a Letinčić u 57. pogađa za 2:0 kažnjavajući nekoliko promašaja gostiju. Novoselec pet minuta prije kraja golom za 2:1 komplicira situaciju na terenu, ali zamjena Barač u samo 20 minuta igre na terenu postiže dva gola za treću pobjedu domaćina u sezoni.

Klokočevac - Sloga (O) 6:1 (2:0)

7 golova i 3 crvena

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo

Sudac: Ovčariček (Zagreb)

Pomoćnici: Kramarić (Rakitje) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Skukan(15), 2:0 Šicl(45), 2:1 Horvatin(62), 3:1 Brajković(71), 4:1 Ćosić(78 – 11m), 5:1 Kušter(85), 6:1 Bugarski(90)

KLOKOČEVAC: Lalić, Dolić (od 75. Bugarski), Ćosić, Lehpamer (od 46. Kušter), Janjić, Vlašić, Gestić (od 72. Kulašević), Šicl, Ovčarić, Kasalo (od 64. Brajković), Skukan

Trener: Ferdo Kamenčić

SLOGA OREŠJE: Gudžević (od 46. Ilić), Dančulović, Čevra (od 58. Rakitl), Čakanić (od 46. Jež), Čakarić, Boc, Kokot (od 58. Penezić), Barić, Bistrički, Horvatin, sapanjoš (od 70. Brlečić)

Trener: Mladen Oršiček

Crveni karton: Čakarić(56), Šicl(72), Dančulović(79)

Igrač utakmice: Hrvoje Janjić (Klokočevac)

Uvjerljiva pobjeda domaćina uz čak tri crvena kartona najvažniji su detalji 18. kola odigranog na terenu u Klokočevcu. Raspoloženi Skukan u 15. minuti zabija za 1:0, iako su do tada gosti imali dvije lijepe prigode. Pred kraj prvog dijela Šicl lobom vara Gudževića za 2:0. Gosti vraćaju nadu u bod Golom Horvatina nakon sata igre. No, do kraja sureta primaju 4 gola uz sijaset promašenih prigoda domaćina (nerealizirani jedanaesterac) pa Sloga u Orešje odlazi s punim tucetom golova.

Nakon osamnaestog kola kola vodi Sutla s 43 boda, drugi je Klokočevac s 42, Zrinski Tehnovent je četvrti s 36, Bregana je dvanaesta s 19 bodova, Rakitje je trinaesto s 16, Novaki su petnaesti s 13, dok je Bestovje na šestnaestom mjestu s 4 boda.

RUKOMET - 3. HRL središte, 19. kolo Rudar II – Gorica II 27:25 (12:13)

Pobjeda za četvrto mjesto

U zaostaloj utakmici 19. kola 3. HRL središte druga momčad Rudara pobijedila je drugu momčad Premijer ligaša Gorice. Ovom pobjedom Rudari su napredovali na prvenstvenoj ljestvici te s 24 osvojena boda zauzimaju 4. mjesto u konkurenciji 14 ekipa.

RK Rudar: T. Štajnkler 1, F. Skendrović 10, D. Erbežnik 2, A. Skendrović, R. Kišiček 1, T. Fabeković, M. Koščica, A. Trčak 4, V. Lehpamer, D. Tušinec, I. Pap, E. Fresl 5, M. Štajnkler 4.