Pomoćnici: Kramarić (oba iz Jastrebarskog) i Čunović (G. Zdenčina)

ZRINSKI: Vitko, Šicl, Koletić (od 70. Ištuk), Vrančić, Bošnjak, Žganjer (od 77. Jagodić), Mihelčić (od 70. A. Horvat), Murić, Župančić (od 70. D. Horvat), Kovačević, Hainešek

SUTLA: Legan, Banovac, Dugančić, Štih, Seničnjak (od 65. Maričević), Rautek (od 75. Jakovina), Marković, Olovec, Leskovar, Šintić, Šikač

Trener: Zoran Boch

Igrač utakmice: Tomislav Vrančić (Zrinski)

Tvrda utakmica s puno želje i trke, ali malo prigoda. U prvom dijelu siromašno s prilikama da bi u nastavku golmani bili malo zaposleniji. Kod domaćina su prijetili iz igre Kovačević, a iz prekida Murić i Hainešek. Gosti, koji su prošlu sezonu završili na prvom mjestu, upropastili su jednu kontru „3 na 1“, a najopasniji udarac Sutle uz malo skretanja od strane Vitka završava na prečki.

Sloga Suza – Novaki 0:4 (0:2)

Domaćini dobro zasuzili

OREŠJE – Igralište Sloge

Sudac: Milaković (Samobor)

Pomoćnici: Jurinić (Jastrebarsko) i Batušić (Cvetković)

Strijelci: 0:1 Vlašić(3), 0:2 Letinčić(11), 0:3 Rasi(64), 0:4 Matijaščić(77)

SLOGA SUZA: Ilić, Dančulović, Tkalčević, Šoštarić, Rešetar, Osmanović (od 75. Ćoso), Barić (od 74. Horvatin), Klarić, Kokot (od 80. Brkić), Kukolja, Sapanjoš (od 48. Jež)

Trener: Mladen Oršiček

NOVAKI: Rebrović, Barbarić (od 65. Genus), Žerjav, Janjić, Fabek, Petković (od 57. Borić), Rasi, Vlašić, Letinčić (od 52. Matijaščić), Gotal (od 59. Marković), Softić (od 47. Brajković)

Trener: Tomislav Matek

Igrač utakmice: Marko Vlašić (Novaki)

U odnosu na prošlu sezonu pojačani Novaki uvjerljivo su krenuli u natjecanje te lagano apsolvirali gostovanje u susjedskom Orešju. Već u 3. minuti Vlašić pogađa za 0:1, a osam minuta kasnije Letinčić povećava na 0:2. U nastavku Rasi i zamjena Matijaščić samo osiguravaju prvu prvenstvenu pobjedu.

Sava (D) - Klokočevac 5:0 (3:0)

Oslabljeni loše startali

DRENJE - Igralište Save

Sudac: Jakovina (Prigorje Brdovečko)

Pomoćnici: Rukšač (Jakovlje) i Novak (Kraj Donji)

Strijelci: 1:0 Štrbec(9), 2:0 Miletić(35), 3:0 Mraković(41), 4:0 Jagustović(67), 5:0 Mraković(75)

SAVA DRENJE: Cingulin, Jagustović, Šunde (od 76. Drenski), Ivančić, I. Barun, Hrlić (od 36. Šoštarić), Preskar, Mraković, Z. Barun (od 58. Ivanković), Štrbac, Miletić

Trener: Mario Lovrentijev

KLOKOČEVAC: Lalić, Skukan, Tirić, Kušter (od 46. Žibert), Ivančić, Penić (od 46. Kovačić), Galinec (od 70. Bošnjak), Oroz (od 46. Kižlin), Bašić (od 40. Radulović)

Trener: Mislav Žabčić

Igrač utakmice: Marcel Mraković (Sava)

Ove sezone oslabljeni Klokočevac već u prvom susretu se nije dobro proveo. Raspoloženi domaćini iz Drenja nakon prvih 45 minuta imaju čvrstih 3:0, do kojih su došli potpuno zasluženo, daleko kvalitetnijom izvedbom od uspavanog gosta. U nastavku ista priča pa Lalić nakon 90 minute broji konačnih 5 golova u svojo mreži.

Bregana – Mladost (KS) 1:0 (1:0)

Kasalo za tri boda

BREGANA - Igralište Grabice

Sudac: Jukić

Pomoćnici: Matić (oba iz Zaprešića) i Marčetić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Kasalo(35)

BREGANA: Divković, Ovčarić, Andabak, Horvat, Tančak (od 84. Bugarski), Povh, Kasalo (od 90. Biondić), Stanec (od 89. Prelec), Ćosić, Celizić (od 72. Sodič), Škvorc

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, I. Budiščak (od 79. S. Čavar), Matulin, Sirovica, N. Budiščak, Marinović (od 46. I. Čavar), Bušić, Carin, Botički, Stunja, M. Jakšić (od 79. I. Jakšić)

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

I u novoj sezoni Bregana je zadržala stare navike – čvrsta obrana pa je onda i jedan gol dovoljan za pobjedu. Taj gol postigao je Kasalo u 35. minuti iskoristivši jednu od brojnih prilika kvalitetnijeg domaćina. Gosti solodni, ali bodove moraju tražiti drugdje.

Mladost(L) - Rakitje 2:3 (1:0)

Iščupali bodove

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Šarić

Pomoćnici: Pirša i Vujčec (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Sukser(40), 2:0 Vrhovec(52), 2:1 Hlevnjak(61), 2:2 Pavić(64 – 11m), 2:3 Pavlović(81)

MLADOST LUKA: Katić, Sabljić, Stiperski, Karlina, Pirički, Klenović, Sukser (od 63. I. Komprešak), Vrhovec, R. Komprešak, Petek

Trener: Predrag Tresk

RAKITJE: Čičak, Dorotić, Sinković, Hlenjak, Golub, Nujić, Brekalo, Jurić, Ačkar, Pavić, Briševac (od 46. Barun)

Trener: Krešimir Barun

Igrač utakmice: Hlevnjak (Rakitje)

Iako su u 52. minuti bili u minusu od dva gola, igrači Rakitja se uzdignutih ruku vraćaju iz Luke. Novaci u ligi dolaze do minimalnog vodstva pred kraj prvog dijela, a početkom nastavka Vrhovec pogađa za 2:0. No, gosti se ne predaju pa u razmaku od 3 minuti poništavaju prednost domaćina (strijelci Hlevnjak i Pavić s kreča). Nagrada za uloženi trud gostima se isplaćuje u 81. kada je za konačnih 2:3 precizan Pavlović.

NOGOMET - Jedinstvena županijska liga - 1. kolo

Jelačić - Sava 2:2 (1:2)

Ispustili dva boda

VUKOVINA – Igralište Jelačića

Gledatelja 1000

Sudac: Lafter (Novo Selo Okićko)

Pomoćnici: Šabić (Pavlovčani) i Šebek (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Kočnar(8), 0:2 Martinčević(21), 1:2 Buzov(24), 2:2 Matejčić(87)

JELAČIĆ: Kovačić, Buzov, I. Kelava (od 69. Grubeša), Radojčić, Novosel, Matejčić, Jerković, Matić (od 58. Bugarin), No. Novosel, Ruklić, Jerbić (od 63. Domitrović)

Trener: Branko Pavlica

SAVA: Slavujević, I. Golubić (od 46. Gavran), Drenški, Filipović (od 84. Radulj), Kočnar (od 65. T. Golubić), Matošević (od 46. M. Matošević), Martinčević, Kostanjski, Ovčariček, Golemović, Čakanić

Trener: Robert Regvar

Crveni karton: Barišić

Igrač utakmice: Petar Kovačić (Jelačić)

Lijepu priliku za trobod na početku sezone propustili su strmčani za gostovanju u Vukovoni. Već u 18. minuti Kočnar postiže svoj privijenac u novoj sezoni zakucavši loptu iza leđa nemoćnog Kovačića. Tri minuta kasnije je 0:2 – udarac Martinčevića odbija se od obrambenog igrača i neobranjivo odsjeda u domaćoj mreži. Domaćini nakon minusa od dva gola ipak malo dolaze do zraka pa Buzov ubrzo smanjuje na 1:2. Minimalno vodstvo gosta trajalo je do 87. minute i kornera kojeg je u 2:2 pretvorio Matejčić.

TOP – Jamnica 4:3 (3:1)

Napili se vode

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Antunović

Pomoćnici: Miličević (oba iz Velike Gorice) i Kovač (Velika Mlaka)

Strijelci: 1:0 Pejić(3), 2:0 Pejić(17), 3:0 Pejić(18), 3:1 Luketić(31 – 11m), 4:1 Fabek(53), 4:2 Patljak(80), 4:3 Luketić(90 – 11m)

TOP: Pipić, Lisec, Hodak (od 58. Matko), Klingor, Hržić, Perić (od 55. Novak), Fabek (od 81. Jakopec), I. Meglajec (od 50. Žlender), Pejić, Žimbrek (od 72. Šolčić)

Trener: Darko Bogadi

JAMNICA: Peršin, Lasić (od 80. Marcetić), Gojšić, Mihalić, Kelava, Luketić, Patljak, Tuka, Peršin (od 46. Živko), Grgčević (od 37. Krpan), Mesić (od 74. Petković)

Trener: Tomislav Kelava

Igrač utakmice: Antonio Pejić (TOP)

Solo dionica Antonija Pejića bilo je dovoljna da nakon 18 minuta kerestinčani vode 3:0. Hat – trick domaćeg igrača do poluvremena malo je „nagrizao“ Luketić s bijele točke. Početkom nastavka Fabek na asistenciju oporavljenog Žlendera pogađa za nedostižnih 4:1. Gosti do kraja susreta samo kozmetički smanjuju na konačnih 4:3, strijelci Patljak i još jednom Luketić s kreča.