KYOKUSHIN KARATE - Zaprešić 2012 – 14. listopada, Zaprešić

Izvrsni rezultati naših boraca

U Sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Gaja u Zaprešiću 14. je listopada održan Kyokushinkai karate turnir Zaprešić 2012.

Turnir je održan u organizaciji Hrvatskog kyokushinkai saveza, a uz domaćinstvo Kyokushinkai karate kluba Budo Ryu - Škola ratnika iz Zaprešića.

Nastupili su klubovi: Bregana Div, Fortis Samobor (Domaslovec), Domenica Sveta Nedelja, Croatia Sisak, Mas.Oyama Strmec i domaćin Budo Ryu Zaprešić. Opet je bio najuspješniji Mas.Oyama iz Strmca s osvojenih šest zlatnih, šest srebrnih i tri bronce.

3 Ivan Vidović - Budo Ryu Zaprešić

NOGOMET - 3. HNL središte - 9. kolo Lekenik – Samobor 1:2 (1:2)

Ivičić dva komada za tri boda

LEKENIK – Igralište NK Lekenik

Gledatelja 250

Sutkinja: Damjanović (Zagreb)

Pomoćnici: Pušić i Osvaldić

Strijelci: 1:0 Kovačević(6), 1:1 Ivičić(19), 1:2 Ivičić(43)

LEKENIK: Đurđek, Medarić, Marić, Špišić, Dedić, Raić (od 72. Cesarc), K. Celčić, Baglama (od 59. Gusak), Grdenić (od 46. Ferenčak), J. Celčić, Kovačević

Trener: Renato Jurčec

SAMOBOR: Bašić, Horvat, Grgečić, Škvorc (od 53. Puškarić), Ivkovčić, Stošić, Tominac, Ivičić, Salopek, Brujić, Kotarski (od 90. Novoselec)

Igrač utakmice: Tomislav Ivičić (Samobor)

Nastavlja se dobra serija igrača iz Hebrangove ulice, treće kolo zaredom upisana su nova tri boda, ovaj put na gostovanju u Lekeniku protiv istoimenog domaćina. Goste u konačnom slavlju nije ni spriječio rani rezultatski minus jer su domaćini već 6. minuti stigli do 1:0. S 20–tak metara iz slobodnog udarca neobranjivo je potegao Kovačević. Do poluvremena Samoborci okreću rezultat u svoju korist. Okidač pobjede ponovno je bio Tomislav Ivičić koji je od svog dolaska (u 3 susreta) postigao već 5 golova. Prvo je na 1:1 izjednačio u 19. minuti kada je bio najbrži na odbijancu (Salopekov udarac obranio je bivši Samoborac Đurđek), da bi za 1:2 pogodio u 43. minuti prizemnim udarcem u desni kut. U drugom dijelu mreže se više nisu tresle pa Samobor ovim trobodom u potpunosti lovi momčadi iz sredine tablice.

Nakon 9. kola vode Dugo Selo i Segesta s 21 bodom, treće je Trnje s 19, dok je Samobor na dvanaestom mjestu s 10 bodova.