11. kolu Prve muške lige Crikvenica - Samobor 79:95

Već u prvom dijelu prelomili susret

11. kolu Prve muške lige
Crikvenica - Samobor 79:95

Samoborski košarkaši odigrali su još jednu odličnu utakmicu i u 11. kolu Prve muške lige pobijedili Crikvenicu u gostima rezultatom 95:79.

Nakon izjednačene prve četvrtine koja je okončana neodlučenim ishodom 24:24, u drugoj dionici igre “Risovi” su potvrdili status favorita u današnjem dvoboju i riješili je u svoju korist 25:7.

Nakon velikog odmora Samoborci su nastavili u dobrom tempu pa je treće četvrtina ponovo pripala našim dečkima rezultatom 22:18, a u zadnjoj četvrtini trener Gjuro Simon dao je veću minutažu igračima koji su do sada manje igrali, pa su domaćini završnu dionicu dobili 30:24.

Najefikasniji u redovima Samobora bili su Bruno Levanić Kutni s 22, Karlo Lukačić s 21, i Daniel Pavičić s 14 koševa. David Ušić imao je 9 skokova, a Karlo Lukačić 5 asistencija. Prvo ime Samoboraca, Kruno Simon igrao je malo više od 17 minuta i za to vrijeme ubacio 10 koševa, uz 4 skoka i isto toliko asistencija.

Kod domaćina najučinkovitiji su bili Bojan Šamanić i Marko Jurković sa po 14 koševa.

Zadnju prvenstvenu utakmicu ove godine "Risovi" igraju iduće subote, 23. prosinca, kada u Samobor Areni ugošćuju Omiš Čagalj Tours.